- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1417 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1417 Culés
0
Jak myślicie Lewus po sezonie odejdzie za darmo? czy cos za niego Barca kasy wezmie?
Czy bedzie to na zasadzie lepiej zejsc z dużego kontraktu
4
@MarioVeB! zostanie z nami
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
1
@MarioVeB! Będzie doił hajsik, po co miałby odchodzić
0
@BulaKG
Może jakieś MLS z Ania Hollywood podbije^^
6
@MarioVeB! ''Lewus'' xD
Żeby nie ten ''potykacz'' to o mistrzostwie w zeszłym sezonie mógłbyś tylko pomarzyć...
1
@MarioVeB! Gdyby kluby z Polskiej Ekstraklasy było stać na Roberta to z chęcią zobaczyłbym po takich 13-14 latach Roberta biegającego sobie po boiskach PKO Ekstraklasy.Lewy wracający np. do Legii aby zmazać plamę z pierwszej przygody? Biorę w ciemno!
0
@HighestInTheRoom No i ? to nie jest Legenda klubu w wieku 36 lat nie majac formy trzymac go w klubie
0
@MarioVeB! Zostanie. Nie ma hajsu na zastępstwo, a nie wiadomo co z Roque. Trzeba najpierw załatać PO i lepszego pivota ściągnąć.
2
@MarioVeB! ''nie majac formy trzymac go w klubie''
Nie że coś ale w momencie kiedy praktycznie każdy chciał tutaj odpalenia Suareza z bebechem, totalnie bez formy i Umtitiego, który doił nas z hajsu, to ty pierwszy stawałeś w ich obronie xD
Hipokryzja? U ciebie, skądże ;D
A teraz piszesz coś o Lewym, bez którego w zeszłym sezonie nic byśmy nie wygrali...
0
@Barcasub
Po co? skoro odciazy to limit płacówy . I nie bedzie juz kombinajci przy rejestracji piłkarzy
I tak ktos musi z duzym kontraktem wyleciec i wole by to nie był FDJ a36 letni gośc który już nic jakościowego i tak nie wniesie
0
@MarioVeB! Tak se zakładam. Mamy dziurę na PO i pivocie. Sam Roque może nie wystarczyć, stąd myślę że na ostatni sezon go zostawia. Albo będą jeszcze kombinować. W tym klubie nudy nie ma.
0
@HighestInTheRoom
O czym ty gadasz? Jak pokazało odejscie Suareza do Atletico tam też swoje zrobił .
Suarez był najlepsza 9w Historii Barcelony i na zawsze zostanie nasza Legenda.
Umtitit miałjakiś duży bebech czy cos? o czym ty pier..
Szukasz czegoś nie wiedząc czego
2
@MarioVeB! Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, czy o co chodzi?
''Suarez był najlepsza 9w Historii Barcelony i na zawsze zostanie nasza Legenda.''
I co to zmienia, kiedy w momencie w, którym ludzie chcieli się go pozbyć był totalnym wrakiem, pod względem fizycznym jak i motorycznym?
''Umtitit miałjakiś duży bebech czy cos? o czym ty pier..''
Napisałem wyraźnie ''i Umtitiego, który doił nas z hajsu', więc nie dopisuj już sobie za dużo.