La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

0

Panowie z twardym zarostem - używacie one blade? Polecacie ? Jak tak to który konkretnie model ? Nie znoszę golenia i chce sobie ten proces ułatwić.
Ps. Nie zapuszczę brody bo wyglądam z drobnym zarostem jak bezdomny a co dopiero z całą broda :D

3

@MiloszFCB1899 One blade jest dobre, ale całkiem na 0 cie nie ogoli. Ja mam już z 2 lata jakiś model i nie narzekam.

0

@MiloszFCB1899 mam one blade ten najtańszy model chyba juz ze 3 lata, goli praktycznie na 0, nic nie widać i jest wygodny zarówno na sucho jak i z pianką. Nie zamienie nigdy na nic innego.

0

@MiloszFCB1899 Ja mam one blade, jest spoko, ale i tak wole poprawić maszynką żeby ogolić się do zera ;p

0

@MiloszFCB1899 Kup sobie maszynkę na żyletki, pędzel i mydło do golenia do tego dobre żyletki. Te wszystkie jednorazowe maszynki i inne wynalazki są g..o warte.
Sam miałem problem z goleniem wąsów, zawsze mnie to wpipi bo mam tam twardy zarost i okrutnie ciągnie.
Maszynki na żyletki golą elegancko i nic nie ciągnie. Tylko trzeba dobre żyletki. Do tego wychodzi taniej niż pianki, sranki i zmienne ostrza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?