La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

0

Powiedzcie mi jak dla laika, co może zmienić opozycja mając większość? TVP przestanie być tubą propagandy? Zmiana premiera?

0

@kuz taktyk, czyli pis wybiera premiera, ministrów, ale nie będę mieć większości żeby głosować ustawy itd?

0

@kuz No skoro TVP jest telewizją Państwową, a rządzić już nie będzie tylko pis to tuby propagandowej nie będzie bo musiałaby wspierać jednocześnie kilka partii + nie będą mogli sobie przepychać ustaw w nocy.

0

@MesQueUnClub_87 @kuz przede wszystkim to pis ciagle ma prezydenta, wiec 248 glosow nie starczy do obalenia weta prezydenta. Do przejecia tvp tez raczej nie, bo pis zrobil tak ustawe ze rada mediow narodowych ich wybroni.

generalnie potrzeba 276 glosow, zeby teraz naprawde skutecznie pogonic pisowcow na amen.

Zmienia ministrow, bedzie zarzadzanie panstwem, ale na wielki zmiany nie ma co liczyc.

konto usunięte

1

@kuz opozycją teraz będzie pis. To po pierwsze. Po drugie wszelkie państwowe stanowiska wybierają / obsadzają rządzący a więc KO, Lewica, TD. A więc TVP przestanie (mam nadzieję) być taką tubą. Pinokio również leci ze stołka.

konto usunięte

1

@Szklaner ale kto liczy na wielkie zmiany? Mamy w końcu władzę w rękach więcej niż jednej partii, która ma w dupie wszystko i wszystkich.

A duduś niech sobie wetuje. To w prezydenckich również polegną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?