- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1468 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1468 Culés
28
zawsze śmieszy xDD
0
@draxidox jak to mówią z Konfederacji się poprostu wyrasta
0
@Bobo25 Szkoda, że z popisu się nie wyrasta i idiota się jest całe życie. ://
1
@Barcasub świnie w ryk
0
@Barcasub a ostatnio było tutaj o tym jakiej partii wybrocy mają się za najważniejszych a resztę z głupców...
Boli i bardzo dobrze że boli. Przegraliście przez swoją bufonade i wielkie ego.
0
@jaras121 Widziałem, że wisnioki 50% na PiS. Buahahaha.
0
@Bobo25 Co ty bredzisz. Jak ktoś po 8 latach rządów po głosuje na PiS, a za następne 8 lat znowu na po to jest mądry czy naiwny? Każdy ma swoje przekonania. Dla mnie i tak się nic nie zmieni, oprócz tego że będziemy robić co unia naskarżę.
0
@Barcasub Nazywasz ludzi idiotami bo inaczej niż ty głosowali i ty masz coś do kogoś ze wsi
0
@jaras121 Po wyczynach pisiorow to 50% na wsi sugeruje, że mało inteligentnych osób tam mieszka.
0
@Barcasub Ale ilu mieszka w mieście które poparło Ko a tych również nazwałeś idiotami. Ty to się musisz męczyć w tym kraju taki ynteligentny
0
@jaras121 Dokładnie. Wielkie strajki rolników, ale 50% się znalazło. To chyba na pokaz były te strajki.
0
@Barcasub A do drugiej części się odniesiesz.
0
@jaras121 A co mam napisać? Kilka miesięcy temu dopiero wróciłem do kraju. Ale mentalnośc Polaków taka sama.
0
@Barcasub Nic już nie musisz. Wróciłeś kilka miesięcy temu do kraju w którym większość twoim zdaniem to idioci, nie kumam tylko po co skoro tutaj nie pasujesz bo jesteś zbyt inteligentny
0
@jaras121 Tam gdzie byłem też byli idioci. :) Głosowanie od ponad 20 lat na dwie te same partie i zmienianie ich jest objawem głupiego społeczeństwa. Nie powiesz mi, że nie. I myślenie, że wszystko można mieć za darmo.
0
@Barcasub Ty masz ale mniemanie o sobie ja jebie. Jedyny objawiony reszta to idioci.
0
@jaras121 Dziękuję. Na zachodzie już widzą co skręt w lewo spowodował w kraju. :)