La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

2

Nie mogę uwierzyć w to jacy ludzie są próżni twierdząc, że konferencja połączyłaby siły z PiS.

Warto przeanalizować ruchy opozycji i konfederacja jako jedyna nie sprzedała swoich posłów.

Konfederacja jako jedyna głosowala w większości przypadków przeciwko PiS.

Mentzen i Bosak w mediach wyraźnie zaznaczali ewentualną koalicję z PiS, że nie ma na to szans.

Od miesiąca ta partia była bombardowana z każdych ze stron, chyba tylko dziennikarze Polsatu i radio Zet byli wobec nic neutralni.

1

@barcowy1899 W Polsce jest kult zachodu, który co roku coraz bardziej idzie w lewą stronę.

konto usunięte

0

@barcowy1899 byli b0mbardowani i dobrze, skoro chcą by nasze siostry, matki, przyjaciółki rodziły dzieci gwałcicieli!

0

@barcowy1899 to właśnie robi cenzura. Pewnie większość widzów TVP dopiero podczas debaty wyborczej dowiedzieli się że jest coś takiego jak konfederacja. Jak człowiek ogranicza się tylko do nagłówków mediów które mówią że konfederacja bliska jest z pisem, nie wgłębiając się w prawdziwe ich wypowiedzi i postulaty, to niestety tak jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?