La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

7

Powoli kończy się dzień wyborczy. Co na pewno mnie cieszy, to prawdopodobny koniec rządów PIS. Czy nowy rząd mnie cieszy? No niezbyt. Po generalnie już pokazało co "potrafi", trzecia droga - według mnie to dostawka do PO, obym się mylił. Lewica to już inna bajka, kompletnie odklejona od rzeczywistości. O gospodarkę i sytuację wewnętrzna się aż tak nie przyjmuje. Uważam, że dużo się nie zmieni, KO dobrze wie, co działało za PiSu i raczej będzie politykę socjalna ciągnąć. Najbardziej mnie martwi polityka zagraniczna. UE będzie nami rządzić jak chce - tego jestem praktycznie pewien. Obawiam się również kwestie imigrantów, dalszej propagandy, feminizacji I ogólnego ogłupiania ludzi. Lepiej to według mnie niestety nie będzie.
Natomiast Konfederacja, cóż, sama sobie przegrała dobrych kilka procent. Skręcić trochę bardziej w centrum utrzymując większość obecnych poglądów, pozbyć się ludzi jak sosnierz, Korwin itd. I wtedy może będzie to lepiej wygląda. Imo Bosak mądry gość, wnosi coś innego do tej polityki niż wzajemne obrażanie i brak kompetencji. Natomiast jak nic nie zmienia, to nigdy więcej niż 10% nie będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?