La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1685 Culés

0

Przy wynikach z teraz jest 230:230 w Sejmie.

2

@barcelonaLM to co za rok nowe wybory panowie..

0

@barcelonaLM

Koalicja PIS+Lewica+Polska 2050
Koalicja PO+Konfa+PSL

tak będzie nie zmyslam

0

@barcelonaLM STOP THE COUNT, niech się rozpoczną igrzyska

0

@barcelonaLM jak to wyliczyłeś?

konto usunięte

0

@barcelonaLM jeszcze podskoczy PO i spadnie pisowi

0

@Azi mądrzejsi ode mnie na Twitterze to zrobili ;)

0

@MesQueUnClub96 tak szefie

0

@barcelonaLM bzdura. Konfa by musiała mieć 30 a PiS 200. Aktualnie wszystko wskazuje że Konfa jakieś 25 a PiS 196

0

@barcelonaLM to dajesz link

E:


0

@Azi late poll a dane 60% komisji to nie to samo

0

@barcelonaLM serio?
Wymowne patrzy w sufit....................

0

@Azi bo podajesz mi late poll który twierdzi że nie będzie 230 230. No i najpewniej nie bedzie i bedzie bliżej late poll. Chodzi o to co by było gdyby na 60% się zatrzymalo

0

@barcelonaLM
Chyba nie masz pojęcia od czego zależy liczba mandatów...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?