- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
2
Ludzie nie czytajacy programu TD dopier sie do tego dobrowolnego zus
aa zaden z krzykaczy nawet nie sprawdzi co ich program zawiera i ,że jest dokładnie tak jak Kamysz powiedział
To jest hit cos jak wczoraj z płaczem o słowa Tuska o KPO :D
"Dobrowolny ZUS dla
mikrofirm zagrożonych niewypłacalnością
Polskich przedsiębiorców duszą horrendalne koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Jednym z nich są stale rosnące składki na ZUS, które płacą niezależnie od uzyskiwanego dochodu. Zmienimy to. Wprowadzimy wakacje od składek na Zakład Ubezpieczeń Społecznych dla mikroprzedsiębiorców w kłopotach finansowych.
Przedsiębiorcy płacą zasiłek chorobowy, a i tak muszą płacić za pierwsze 33 dni zwolnienia lekarskiego. Wprowadzimy zasadę, że to ZUS będzie płacił zasiłek już od pierwszego dnia choroby.
Przedsiębiorcom zagwarantujemy stabilność prawno-podatkową i wsparcie w inwestowaniu w rozwój firm. Zaczniemy od regulacji składki zdrowotnej. Przez zmiany wprowadzone przez Polski Ład nie można odliczyć jej od podatku i de facto stała się ona nowym podatkiem. Cofniemy tę regulację.
Przedsiębiorcy nierzadko zmagają się z nierzetelnymi kontrahentami, opóźnieniami w spłatach, a nawet ich brakiem. Wprowadzimy zasadę, zgodnie z którą VAT i PIT będzie płacony tylko od uregulowanych faktur."
1
@MarioVeB! Z ciekawości - głosowałeś na KO czy TD?
1
@MarioVeB! To jest czysta MANIPULACJA ale Kosiniaka.
Bardzo mało osób wchodzi i czyta dokładnie każde hasło wyborcze.
W Kampanii też używa się haseł.
Dobrowolny ZUS nie ma nic wspólnego z wakacjami od ZUSu.
Brudna i klamliwa obietnica wprowadzająca odbiorcę w błąd.
0
@Roobo To miej pretensje do ludzi ,zenie potrafia czytac programó wyborczych
0
@MarioVeB! Doszliśmy do momentu w którym trzeba w programie partii sprawdzać co oznacza "DOBROWOLNY ZUS DLA PRZEDSIĘBIORCÓW" w przypadku 3D, a jeszcze chwile temu te same osoby śmiały się jak Mentzen mówił na tik toku że zlikwiduje ZUS a tak naprawdę to chciał go zreformować :)
0
@MarioVeB! Nie, będę miał pretensje do manipulantów.