La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1016 Culés

2

Faktem jestem że w programie 3D jest napisane hasło "Dobrowolny ZUS"
Faktem też jest że w opisie jest napisane"Wakacje od ZUSu".
Jedno z drugim się bardzo kłóci.
Jest to po prostu manipulacja rodem z TVP.
Ktoś powie że mają czyste ręce bo jest napisane o co naprawdę chodzi tylko że politycy rzadko mówią o szczegółach a najczęściej wygłaszają hasła.
Rzadko kto czyta dokładny program każdej partii i właśnie na tym polega ta manipulacja.

3

@Roobo "Rzadko kto czyta dokładny program każdej partii[...]" No ale nikt wyborcom nie broni jednak przeczytać programu partii na jaką oddają głos. Jak nie przeczytasz umowy którą podpisałeś to też jest twoja wina jeżeli później coś Ci się nie podoba

2

@Roobo Nie, na tym polega debilizm.

1

@Kgorecki2500 Tak zgadzam się.
Nie mówię że to jest złamanie obietnicy ale próba manipulacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?