La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

3

Aż mi się płakać chcę po tym co się stało w Poznaniu. Jak można być takim zwyrolem , co mu było winne dziecko... Mam nadzieję, że się nim ładnie zajmą w więzieniu. Co muszą czuć Ci biedni rodzice, jesteś w pracy zostawiasz dziecko w przedszkolu a tu taki dramat. Ten pojeb zniszczył im życie, te biedne nauczycielki i reszta dzieci też pewnie będą mieć traumę do końca życia. Przykre w jakim świecie żyjemy :(

0

@Lola120 uwielbiam te teksty, płakać się chce. Mam złamane serce. A jutro będziesz miał inne problemy na głowie. Zwyrol to fakt i tortury dla takich.

0

@koksik2700 Czego ty się czepiasz? Tak mam swoje problemy i codziennie jakieś będą ale jestem wrażliwa też na los innych ludzi a przede wszystkim dzieci które uwielbiam choć jeszcze swoich nie mam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?