- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1163 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1163 Culés
10
Ale ze PiS stał za PJJ? Nie, niemożliwe.
@michal26
https://x.com/krzysztofbosak/status/1715474297853014461
0
@barcelonaLM No cóż... Te 0.5 p.p co najmniej zabrali a to mogło być trochę mandatów więcej
6
@barcelonaLM @Compadre @Gaucho wy chyba głosowaliście lub mieliście głosować na pjj? Jeśli mylę kogoś to sorki. Tłumaczyłem że PiS ich stworzył aby odebrać poparcie Konfie.
@Kgorecki2500 myślę że spokojnie co najmniej 1%.
0
@Saviola88 Oj @Compadre to raczej nie ;D @Gaucho za to chyba tak
2
@Saviola88 * 1 p.p.
@barcelonaLM @Kgorecki2500 ja już mówiłem. BS i PJJ to była konkurencja i dla PiS i dla Konfederacji. Nawet bardziej dla tych 1. Tylko tak. Jak łącznie zdobyli 4 p.p. (uproszczając) i Konfie 1 p.p. a PiSowi 3 p.p., to i tak to bardziej zaboli Konfę. A realnie pewnie było tak, że 0,5 p.p. Konfie zabrali, co mogło być decydujące nawet o wyprzedzeniu Lewicy!
Ja się zastanawiam w ogóle czemu mamy tak kretyński system podziału mandatów. Metoda Dhonta jest tak krzywdząca, że to się w pale nie mieści.
1
@barcelonaLM Normalnie szok, niedowierzanie, konsternacja...
2
@barcelonaLM Wszystko by się udało, gdyby nie Konfa i ten kundel
0
@Kgorecki2500 fakt, wybacz.
Chodziło o @Commando