La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

0

Dopiero skończyłem oglądać mecz Sewilli i nieźli cisnęli ten marny klubik ze stolicy. Szkoda straconej bramki.
Tak swoją droga to czekałem kiedy wreszcie sędziowie wkurza się za ten filmiki robione przez telewizje Realu i zaczną sporne sytuacji gwizdać lub nie gwizdac na niekorzyść Realu.

Do tego komentatorzy w pierwszej mówili, ze karnego nie ma, ale w drugiej co chwila powtarzali jak to Real nie dostał karnego natomiast o czerwonej dla Anglika się nie zająknęli.

0

@ObiwanKenobi o czerwonej dla Ramosa też nie

0

@VegetaPolska Dla Ramosa za co?

1

@ObiwanKenobi Też skończyłem teraz. Ten klown za ten cyrk w polu karnym to dostał chociaz żółta? Komentarz to dramat na poziomie sędziego. Tuż przed bramką dla Sevilli że jak Real teraz strzeli to będą mieli mało czasu na odrobienie a tu cyk i brameczka ale w drugą stronę.

0

@jaras121 aż sprawdziłem bo w meczu nie pokazali i widze, ze dostał żółtą w 86’

0

@PatrykBarca za łokieć w szczękę Bellinghama. Ja już nie rozumiem przepisów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?