La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

konto usunięte

4

W ogóle nawet nie zdałem sobie sprawy że Guiu już na ME U17 strzelił 4 bramki razem z Darvichem i Yamalem. Mówiło się o tej dwójce a o nim w ogóle. Fajnie by było jakby w środę również dostał szansę nawet dłużej niż 15 min. W Szachtarze trener zwolniony zatrudnili jakiegoś asystenta Feyenoordu lekki rozpierdziel mają więc nie powinno być problemów z wygraną. Obstawiam podobny mecz do tego z Antwerpią. Uważam też że Ferran powinien usiąść na ławce bo kompletnie nic nie wnosi w tym ataku.

1

@Emhyr Kto w takim razie z przodu zamiast Ferrana ma zagrac od poczatku?

0

@Emhyr mówiło sie o nim i oglądało, ja oglądałem dla Yamala i już ten Guiu sie rzucał w oczy

0

@Emhyr byłby podobny mecz, gdyby był cały skład, a tu jednak dużo absencji + w sobotę bardzo ważny mecz

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Uważam że nie byłoby wielkiej kontrowersji jakby go wystawił od początku razem z Felixem i Yamalem. Tak wiem 17 lat presja itd ale gramy u siebie mamy praktycznie pewny awans a taki rosły napastnik może fajnie działać. Ferran od dłuższego czasu nie działa. I tak wystawi tego Ferrana ale ja nie cierpię tego że gra w pierwszym bo jest po prostu bezużyteczny i to że wkręcił sobie że jest jakimś rekinem tego nie zmieni.

konto usunięte

0

@Faro Coś pamiętam że o nim pisałeś ale media tak nie huczały o nim jak o dwójce co napisałem

1

@Emhyr To prawda, pierwszy mecz to nawet nie wiedziałem, że on z Barcy a strzelił dwie bramki, to znaczy w trakcie meczu ktoś pisał ale na stronie nikt sie nie zachwycał. Widziałem go też w młodzieżówce LM z Yamalem ale wtedy przegrali

konto usunięte

0

@Faro Takim zawodnikiem ciężko się zachwycać bo to rosła 9 ale widać u niego mobilność mi on trochę Leao z samego biegu przypomina bo też takie długie susy i dość szybki jest

0

@Emhyr Jak go zobaczylem to od razu lepiej sie go ogladalo niz np takiego Alarcona i to była kwestia czasu kiedy mu dadzą szanse

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?