La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1325 Culés

23

Świetna nitka. Każdy kto zrównuje TVP z TVN, lub TVP z tym co robiło za PO, a robi teraz jest niezwykle odklejonym człowiekiem. To jest przepaść.


5

@macio_944 prawda TVP było kiedyś bezstronne natomiast TVN nigdy ;)

8

@sokot To jest dużo głębsze - moim zdaniem w pełni żadna TV nigdy nie była bezstronna. Zawsze któraś była skierowana w jakąś stronę. Ale nigdy w tak przerażającym i obrzydliwym stopniu jak TVP za PiS. W TVN, czy TVP za PO nagłaśniane były różne afery związane z aktualnym rządem, czy Tuskiem. Podobnie krytyka. Za pisowskim TVP nie było o tym mowy. Powtarzam: to jest przepaść pomiędzy tymi TV.

8

@macio_944 TVP wyjebało poza skale w manipulacji natomiast TVN piastuje pierwsze miejsce w skali manipulacji u normalnych stacji telewizyjnych, wielkie brawa dla TVN. Chwalenie TVN to jak chwalenie Putina za to że nie jest Stalinem.

3

@macio_944 PISowcy zagarneli TVP i zrobili z niej tubę propagandową jako odpowiedź tuby propagandowej POwców czyli TVN. Wcześniej byli w niej ostro jechani i nie mieli narzędzia by z tym walczyć. Obie stacje to dno tylko że TVN w tym trwa a TVP kiedyś było spoko. wszystko zależy od od odbiorcy - tobie bliżej Donaldowi więc pewnie nie bolą Cię ujowe zagrywki jego telewizji. Teraz będziesz miał tylko jedną "prawdę" ;) Na pewno będziesz miał mniej rozterek w zyciu.

5

@macio_944 2023 rok a ludzie myślą, że są jakieś rzetelne i obiektywne media.

2

@macio_944 no tak, bo zawsze ten kto rzadzi - czy w prywatnych mediach czy panstwowych ma swoje poglady.

Nawet dziennikarze też ale ich rola w kontekscie wykonywania swojej roli podejscie max obiektywnie do tego i teraz wlasnie jest kwestia ze jedni mieli to gdzies i robili wlasnie typowa propagande a inni uwazaja ze jest cos takiego jak pewien standard.

1

@macio_944 TVP i TVN to jeden poziom. Taka różnica,ze jedni mogą robić co chcą,a drudzy robią cos czego nie moga za nasze pieniadze.

konto usunięte

1

@macio_944
Nie ma przypadku, że po przegranych wyborach PO, ludzie z TVP ewakuowali się do TVN i mediów Agory. Zresztą, to były często powroty, a nie pierwsza praca w tych mediach.

A że TVN i media Agory, nadawali ton antypisowski, to proszę nie pisać, że oni byli niezależni, kiedy pracowali w TVP za PO. Na YT pewnie nadal wisi nagranie z wieczoru wyborczego po pierwszej turze wyborów prezydenckich. Dziennikarze nie rozumieli co się dzieje. Pani Beacie drżał i łamał się głos. Pamiętam polityczne dyskusje niedzielne. Pani Lewicka niczym się nie różniła od Rachonia czy Kłeczka. Ta sama zajadłość do opozycji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?