- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 781 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 781 Culés
0
https://epoznan.pl/news-news-144365-tragedia_na_lazarzu_zbyslaw_c_zostal_przesluchany_nie_pamieta_co_sie_stalo
No i przesłuchany morderca 5 letniego Maurycego. Teraz uwaga? Nic nie pamięta. Wygodnie nic nie pamiętać prawda?
Wyprzedzając ataki o guza mózgu spytam tylko a kto to może udowodnić czy pamięta czy taką przyjął wersję już przed zdarzeniem?
I czy coś to zmienia że nie pamięta? Dziecko nie żyje
0
@Barca1922
To, że nie pamięta, nie ma żadnego znaczenia. Jeśli był poczytalny w chwili zdarzenia (a na pewno będą to dopiero badać), to będzie traktowany tak jak każda inna, zdrowa osoba.
0
@SawneyBean poczytalności w chwili zdarzenie nie da się udowodnić. Gość miał guza mózgu. Powie że nie pamięta i co my zrobisz?
Jak ma ogarietą papugę co wie co jest 5 już dawno nakreślił taką linie obrony
1
@Barca1922 Jak to nie można xD lekarze zbadają i można to ustalić na podstawie badań, wywiadu, analizy. Zostaw to ludziom, którzy się tym zajmują całe życie.
0
@Barca1922
Da się. To jedno z najważniejszych "badań" w przypadku tak ciężkich zdarzeń.
A jeśli nic nie pamięta - to jego problem, bo z perspektywy sądu, nie ma to żadnego znaczenia. Będzie gnił do końca życia w więzieniu, nawet nie pamiętając co zrobił. I bardzo dobrze.
0
@BorzyKrzys człowieku co Ty mówisz on może powiedzieć że nic nie pamięta i nic mu nie udowodnisz. Ty widzę znasz się na wszystkim
0
@SawneyBean wiem że amnezja mi nie pomoże infostanie dożywocie ale adwokat będzie próbował wykorzystać guza co jest absurdem.
1
@Barca1922 Ale niepamięć to nie jest niepoczytalność xD Mówię, zostaw to ludziom, którzy się na tym znają.
0
@BorzyKrzys ale mi tylko chodzi o to że dobry adwokat może z tego zrobić nieumyślne spowodowanie śmierci bo typ miał guza
1
@Barca1922
Jeśli tylko wykaże, że ten guz miał jakikolwiek wpływ na podejmowane decyzje - to pewnie coś będzie się dało pokombinować. Natomiast to już nie będzie robota adwokata, tylko lekarzy. Od ich opinii/wyników, będzie wszystko zależeć.
Mógł mieć nawet pięć guzów, ale jeśli żaden z nich nie ma wpływu na poczytalność - pójdzie tam gdzie jego miejsce, do paki :-)
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
0
@SawneyBean myślę że klawisze też mają dzieci i mogą czegoś niedopilnowac. Tam nikt nie będzie go szanował to jedyny plus
0
@SawneyBean Kolejny co ma jakieś dziwne sadystyczne fantazje.
0
@maroon
Dzięki za info. Nigdy bym nie przypuszczał, że anonimowa osoba może wiedzieć o mnie tak dużo, min. jakie mam fantazje :-)
Wymowne.
0
@SawneyBean Sam je opisałeś w swoim komentarzu na publicznym forum,więc czego oczekujesz? Zanim go usunięto to każdy mógł to przeczytać.
0
@maroon
Ale ja napisałem co bym zrobił, gdybym miał okazję spotkać się 1 na 1 z tym "Panem". To nie oznacza, że myślę o tym na bieżąco i nie jest to też żadna fantazja.
Jeśli napiszę za chwilę, że na spotkaniu z Tobą, napiłbym się wódki - to nie oznacza automatycznie że o tym fantazjuje prawda? ;-)
0
@SawneyBean To, że sobie wyobrażasz podobną sytuację, to fantazja. Za wikipedią - "pewien wyobrażony scenariusz, w którym w sposób jawny lub ukryty osoba spełnia swoje życzenia.". Nie musisz o tym myśleć cały czas aby można to było tak określić.
0
@maroon
Zgadzam się. Tylko że ja sobie tego nie wyobrażam :-)
0
@SawneyBean Skoro tak to obrazowo opisałeś to odniosłem wrażenie,że sobie to wyobraziłeś. Jeśli natomiast tylko tak na szybko to napisałeś,bez zastanowienia to spoko.