La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

2

Ja trochę nie kumam... W innych klubach ludzie w 3-4 miesiące zerwane więzadła ogarniają i zawodnik wraca, a tutaj Pedri niegroźna podobno kontuzja mięśniowa i już trzeci miesiąc bez gry. On leży w domu, ogląda netflixa i je popcorn, czekając aż przejdzie? Raphinha tak samo, zero informacji. Ja rozumiem, że jeden zawodnik może mieć takie problemy, ale w Barcy to chyba każdy siedzi na l4 dłużej niż powinien.

2

@kuz Jego hobby to granie w fife a akurat wyszla nowa. Przypadek? Nie sądze

3

@kuz Pedri został zajechaniu totalnie i teraz to wychodzi. To jest mimo wszystko dzieciak. On jeszcze nie ma nawet 21 lat. Niech się wyleczy choćby miał nie grać i cały listopad. Niech się choć trochę odbuduje bo kiedy tylko jest dostępny to gra wszystko.

konto usunięte

0

@Azi z mojego doświadczenia wynika, że 21-latek to już nie dzieciak, ale dalej ze świetną regeneracją. No nikt mi nie powie, że włókna i kości 30-latka regenerują się lepiej niż 21-latka. Piłkarze w jego wieku grają wszystko od dechy do dechy i nic im nie jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?