- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 888 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 888 Culés
25
Gitara jest. Komplet 9 punktów przy licznych kontuzjach, lider grupy, awans praktycznie zapewniony, a więc plan minimum na obecną chwilę wykonany. Trzeba wygrać grupe. Potem liczyć na dobre losowanie w 1/8, powalczyć o 1/4, a najlepiej to do niej awansować i będzie to dobry występ w tegorocznej Lidze Mistrzów naszej kochanej Barcelony.
0
@Ptasior Mam wrażenie że jesteś niepoprawnym optymistą
0
@FCBparasiempre Więcej optymizmu panie. Zobacz jakimi chłopakami my gramy. Przed sezonem nikomu nie śniło się, że na ligę mistrzów będą wychodzić Fermin, Yamal, Guiu, czy Casado.
0
@Ptasior Raptem Guiu i Casado, cała reszta jest ograna lub doświadczona. Nie zapominaj że Szachtar prezentuje dzisiaj poziom naszej Polskiej pierwszej ligi. Dzisiejszy mecz Barca powinna wygrać gładko minimum 4:0 bez straty gola. Nasza defensywa nawet z Kounde jest w słabej formie. Oczywiście to się zapewne zmieni na lepsze jak wrócą kontuzjowani zawodnicy ale i przeciwnicy będą o niebo a nawet dwa nieba lepsi...
0
@FCBparasiempre Nie przesadzaj. Legia, czy Raków zebrałyby od tego Szachtara wciry.
Po drugie, mierzmy siły na zamiary. To już nie jest Barca Guardioli, czy Barca z Messim. Teraz jesteśmy drużyną jak każda inna. Musimy się cieszyć z każdego zwycięstwa. Ciągłe życie historią do niczego nas nie zaprowadzi
0
@Ptasior Zaraz, zaraz kolego. Owszem, ciągłe życie historią do niczego nas nie zaprowadzi. Tylko pisanie że jesteśmy drużyna jak każda inna to czysta bzdura! Czyli co? wygrywając dwa czy trzy poprzednie Klasyki pod wodzą Xaviego będąc mistrzem Hiszpanii, oznaczają że FC Barcelona jest na takim samym poziomie i jak to ująłeś ,,jest taką sama drużyną jak każda inna" jak Szachtar, Royal Antwerp czy nawet Legia Warszawa? Całkowita bzdura! Blaugrana jest na zdecydowanie wyższym poziomie i trzeba od niej wymagać znacznie więcej w konfrontacji z takimi przeciwnikami. To oczywiste że nie stać nas na wygrywanie europejskich pucharów, no ale na litość Boską(!) żeby mistrz Hiszpanii męczył się tak niemiłosiernie z tak beznadziejnym(w porównaniu do lat poprzednich) na dzień dzisiejszy Szachtarem...?