La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

0

Wchodzę na polską stronę Milanu, żeby poczytać nastroje po meczu z PSG, a tam pod tym artykułem 1240 komentarzy. Ich fanbase jest większy niż Barcy czy Realu? :o

konto usunięte

0

@michaleu Gdzie tam większy. W czapę dostali, to zawsze trzeba mnożyć komentarze razy kilka.

1

@michaleu A liczyłeś kiedyś tutaj liczbę komentarzy po meczu?

0

@Danny Gaucho Na LR ciężko zliczyć

0

@Khajio no może nie większy, ale ta liczba mnie zdziwiła :D

0

@michaleu Poza tym, pod tym artykułem są też komentarze, gdy mecz trwał. Czyli taka relacja live, jak tutaj. Pewnie, ponad 1200 komentarzy to dużo, ale myślę, że tutaj od rozpoczęcia meczu do teraz mogło być ich więcej

konto usunięte

1

@Danny Gaucho od rozpoczęcia wczorajszego meczu do teraz to panie już pewnie z jakieś 2k było komentarzy, albo i więcej :D podczas samego meczu to pewnie z tysiak padł. U nas kiedyś jak La Rambla nie była taka popularna to tez dużo było komentarzy pod artykułami ze składami, które później zmieniały nazwę na np „Barca zatopiła Żółta Łódź Podwodna”

0

@michaleu Tam po prostu się zbierają pod artykułem, bo nie mają czegoś takiego jak LR ot cała historia

0

@michaleu nie jest większy. Myślę że jeszcze Bayern i United mają w Polsce więcej fanów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?