- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
5
Real podpisuje dźwignie finansową? Nikt o tym nawet nie mówi.
Barca podpisuje dźwignie? "HEHEHE BIEDAKI, KOLEJNA DŹWIGNIA"
0
@kuz umowa sponsorska to nie jest dźwignia. Chyba, że coś mi umknęło, i SAIB pozyskało w zamian jakieś udziały czy inne aktywa klubowe.
1
@kuz a to kutafony
1
@FrankliN7 no właśnie udziały. To czym to się różni od sprzedaży praw przez Barcę?
0
@tbas jeśli tak, to faktycznie dźwignia. Po prostu w artykule, który czytałem, nie było mowy o udziałach. Zwracam honor :)
0
@FrankliN7 Powiem więcej. RM już dawno sprzedał może nie prawa TV, ale do stadionu dokładnie temu samemu funduszowi co Barca prawa TV.
https://www.realmadryt.pl/news/113817-jak-real-madryt-sprzedal-swoje-prawa-telewizyjne
Jak ci się nudzi. Temat o fundusz six coś tam.
1
@tbas tu akurat kojarzę temat, odnosiłem się do dzisiejszego newsa o umowie z Saudyjczykami, bo z góry założyłem, że to właśnie do tej transakcji nawiązywałeś. Natomiast przyznaję się, że opierałem się tylko na informacji oficjalnie podanej rano przez oficjalną stronę Realu, a tam chyba nie było informacji o sprzedaży udziałów, tylko o pozyskaniu sponsora.
1
@FrankliN7 nie, nie, źle się zrozumieliśmy ja źle napisałem. Chodziło mi właśnie o te się coś tam. Tu normalna sponsorska.
1
@tbas dobra, to już wszystko jasne :)
Umowa z Sixth Street to inna sprawa, nie chcę palnąć głupoty, ale chyba zarówno my, jak i Real podpisaliśmy ją na zasadzie alternatywy (korzystniejszej) dla CVC, któremu się sprzeciwiliśmy wbrew Tebasowi. Tu chodziło o sprzedaż praw do transmisji i tu faktycznie możemy mówić o dźwigni.
Natomiast umowa Realu z Saudyjczykami to chyba zwykły deal sponsorski.