La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

1

I znowu się potwierdza, że polskie kluby nie potrafią na 2 fronty. Legia musiała dostać w kapsko kilka razy w lidze żeby zostać liderem grupy w LK.

0

@arasz1819 Niestety ale nie widać perspektyw aby to się zmieniło.Może Legia znów nauczy się tak grać jak za Prezesa Leśnodorskiego.Najbardziej to Chciałbym reformy Ekstraklasy na system wiosna-jesień jeśli są kłopoty z grą na 2 frontach.

0

@FcPortoFan1999 to, że Mioduski jest jaki jest nie zmienia nic, że Leśnodorski też był pajacem.

0

@arasz1819 Od kiedy Mioduski objął Legię samodzielnie sześć lat temu Legia musi poświęcać Europuchary na rzecz mistrzostwa bo zwyczajnie nie potrafi tego pogodzić.Dlatego najpewniej z tego Legia zdobywała te kolejne mistrzostwa za Miodnego ale kompromitowała się w eliminacjach ligi mistrzów i europy.

0

@FcPortoFan1999 a w czym Boguś był lepszy? Taki cwaniaczek… Mioduski był kiepski, ale nauczył się na błędach. W końcu nie jest ściągany szrot z zagranicy tylko wiodące postacie z ligi. Ok, z Novikovasem czy Pichem się nie udało, ale wcześniej Mladenovic, teraz Kun, Gual to bardzo dobre ruchy.

0

@escarabajo Boguś w czym był lepszy? Porównaj na szybko Legię przed Leśnym i ich mistrzostwa w latach 2006-2012 za czasów ITI i porównaj sobie Legię od kiedy przejął ich w sezonie 2012/2013.To On zbudował drużynę do fazy grupowej ligi mistrzów 2016/2017.Gdybyś zapytał typowych Żyleciarzy i kibiców Legii czy chcieliby zmiany Prezesa na Leśnego to 95% powiedziałoby że tak bo 5% to znajomi Mioduskiego.

1

@escarabajo I moim zdaniem tak powinna Legia działać. Zbierać z krajowego rynku najlepszych wzorem Baja Munsien i próbować się bić na dwa Fronty.

1

@fart Jacek Zieliński jako działacz potrafi wyłapywać nie tylko na Polskim podwórku ale i zagranicą dobrych piłkarzy.Oczywiście..nie ma co liczyć na to że wszystkie decyzje będą trafne.

1

@FcPortoFan1999 oczywiście ze tak powie Żyleta, bo Boguś był ziomeczkiem. Dostanie się Legii do fazy LM to był mega fart, na co zaciągnięto dziesiątki milionów złotych. Sam Lesnodorski to przyznał. Jasne, że były wyniki, ujmuje tego, ale było tez kolesiostwo.
Wole jednak „oddzielenia” prezesa od kibiców.
@fart mnie tez cieszy ta zmiana, o czym pisałem tu juz kilka razy. Nie brać szrotu z zagranicy tylko naszych, wyróżniających się zawodnikow. „Naszych” mam na myśli ligowców.

0

@escarabajo Szczęściu trzeba pomóc..pamiętasz Legię 6:1 z Celticiem 9 lat temu? Bo Ja pamiętam i to był głupi błąd w papierach a Legia już wtedy grałaby w fazie grupowej LM bo była w gazie na tamtych eliminacjach.Ten awans do grupy LM w 2016 nie był przypadkowy.

0

@FcPortoFan1999 przypadkowy nie był, ale dostali sie tam „dramatycznym” kosztem.

Pamietam, no to był babol niesamowity, ze nikt tego porządnie nie sprawdził…

1

@escarabajo Marta Ostrowska wtedy pozbawiła Legię tego awansu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?