- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 841 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 841 Culés
0
Czwartek Europucharowy dla Polskich drużyn na plus.Raków wreszcie nie przegrał meczu i w końcu jakąś bramkę wpakował a Legia wygrała.Oby to powtórzyć w 4 kolejce ;)
1
@FcPortoFan1999 Legia obowiązkowo musi znów wygrać w Warszawie ale i to nie da jej jeszcze awansu, prawdopodobnie mecz z pseudo klubem z Holandii będzie o wszystko. (Zakładam że w Anglii będzie ciężko o jakiekolwiek dorobek punktowy). Najważniejsze że dziś zadanie wykonane i znów wpadnapunkty do rankingu.
0
@Odcinkowy Awans to będą musieli sobie wywalczyć i wyrwać bezpośrednio z Aston Villą i z Alkmaarem.Na kalkulacje punktowe to nie ma co za bardzo liczyć.
2
@FcPortoFan1999 1 punkt z tymi dwoma drużynami plus zwycięstwo z Bosniakami w Warszawie daję awans.
0
@Odcinkowy Czyli króciutko...za 2 tygodnie obowiązkowe zwycięstwo z Bośniakami a pod koniec listopada wywalczenie minimum remisu w Anglii a nawet jeśli będzie porażka w Anglii...to w grudniu będzie ładna okazja do rewanżu z Alkmaar w finałowej kolejce grupy.
1
@FcPortoFan1999
Przed meczami, to dzisiejsze wyniki można by było uznać za kapitalne. Jednak mam niedosyt po meczu Rakowa, głównie przez to, że przespali pierwszą połowę. Można było zgarnąć 3pkt i wrócić do realnej walki o 3 pozycję, bo wątpię w punkty w meczach przeciwko Atalancie i Sportingu. Przy odrobinie szczęścia wciąż to możliwe, ale jednak chyba mało prawdopodobne.