La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

12

Zmiana Felixa, zmiana Cancelo z Ferminem którzy zaczęli łapać feeling na boisku, wpuszczenie Yamala na lewą stronę gdzie nie potrafi kopać z prawej nogi.. Trenerski kryminał i widać, że Xavi się nie rozwija. Gdyby nie to, że mało zarabia dawno byśmy go pożegnali.

0

@Vernon_Roche Dawaj nazwisko kto za niego.

0

@tbas Flick jest wolny

0

@tbas De Zerbi prosze bardzo

0

@Kuba_1 noooooo, brać, cudownie reprezentacja grała :D @SinMistico piekne wyniki ostatnio. brac. chodz szczerze fajnie pilka czasem chodzi w tej druzynie. Ale skąd wiesz ze trener Shachtara i Brighton sprawdzi się w drużynie w której trzeba wygrać 3-0 inaczej zwalniaja? Kto tu pisał swego czasu grac takiego trenera Ajaxu, kupiło Manu, jak tam im idzie?

0

@tbas Czyli to jego wina, że reprezentacja Niemiec ma problemy? Poza tym już lepiej brać Flicka niż mieć na ławce wuefiste :)

0

@Kuba_1 Po czym wnosisz ze Flixk będzie lepszy? Jakoś wpadł Nagelsman w reprezentacje i patrz wygrywają. Ostatni mecz Flicka, 4-1 Japonia. Hmmmm Wfefistra powiadasz wygrywa 5 z 7 klasyków. Zdobywa majstra, bez Leo, Iniesty, gra dziećmi, na pilocie ma Oriola, bo na nikogo więcej stać nie było. No ale ok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?