- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 956 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 956 Culés
1
@Moderacja post o meczu na Canal+ zasługuje, żeby był zgłoszony jako scam. Promowanie platformy, na którą nie można wejść przez cały mecz, ale zapłacić już tak podchodzi pod czyste oszustwo. 20zl to nie jest majątek, ale jak człowiek płaci to oczekuje, że będzie mógł mecz obejrzeć legalnie, a nie finalnie kończyć na nielegalnych strumykach.
Nie jestem jedynym z tym problemem, zarówno w przeglądarce jak i na TV.
No ale jak człowiek zgłosi to dostanie bana, więc cóż :)
2
@Blantozaur co ty gadasz, cały mecz tak obejrzałem (na c+online) i bez ani jednej ścinki i zawieszenia.
W domu miałem imprezkę dzieciaków więc pojechałem do brata i tam u niego na laptopie się zalogowałem na swoje konto i obejrzałem cały mecz bez absolutnie żadnych problemów. Jeszcze przed nim cala pierwszą połowę Pogoni Szczecin oglądałem i też wszystkie działało. Mam c+ od kilku dobrych lat, c+online od początku (wcześniej nc+go) i praktycznie zawsze jest wszystko jak należy.
0
@Bobo25 w takim razie zazdroszczę i jeśli nigdy nie miałeś problemów to nie dziwię się, że jesteś zadowolony.
Moje doświadczenia są zgoła odmienne. Zawsze miałem problemy z c+ online, a klasyki gdzie jest największy ruch to tragedia po całości. Jeśli nie zaloguje się godzinę wcześniej to później się też nie uda i dobranoc. A nawet jeśli tak zrobię to gdy będę zmuszony zamknąć przeglądarkę/aplikacje to sesja wygasa i logować się muszę ponownie - z wiadomym skutkiem. Widzę ciasteczka, widzę cache, niby sesja jest zapisana, ale niestety wpada w petle prób logowania bez odpowiedzi z serwera i elo.
Używałem dwóch komputerów, telewizora, telefonu, do tego próby z internetem z telefonu jak i wifi z sieci domowej - wszędzie dętka na etapie logowania.
Coś robię źle? Jedyny mój błąd to ciągłe nabieranie się i pakowanie tam pieniędzy...