La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

0

To nie my garlismy dobrze to real grał słabo w pierwszej połowie kiedy w drugiej weszli na swój poziom było po meczu. Dalej zakałamywanie rzeczywistości... 2 lata drużyna się nie rozwija ale wmawiaj kibicom... przepychamy mecze jak kiedyś Atletico bez stylu, atletico przynajmniej walczyło

konto usunięte

0

@Zielony55 jak nie widzisz progresu drużyny to ewidentnie do okulisty

0

@Barca1922 no tak jest progres teraz wyjdziemy z grupy LM. Może Ty załóż okulary i przeczytaj od kiedy trenerem jest Xavi w takim tępię rozwoju LM wygramy w 2044

konto usunięte

0

@Zielony55 przecież to nie zależy od trenera. Słyszałeś o takim terminie jak zmiana pokoleniowa? Co ty myślisz że po odejściu najlepszych w historii będziemy dalej rywalizować z najlepszymi którzy budowali drużynę od 10 lat? Przykład masz na City Guardioli że nawet nieskończone nakłady pieniądzy nie tworzą drużyny w 3 sezony

0

@Barca1922 porównanie do City słabe, załóż okulary i przeczytaj ile razy byli mistrzem. Ja im nie każe wygrywać LM. Chodzi mi o totalny brak stylu. Dwa pytania jak nie od trenera to od kogo zależy? I kto buduje drużynę 10 lat?

0

@Barca1922 przeczytaj sobie też wywiad Gundogana ktory wprost zasugerował że ta drużyną nie ma charakteru co widać. Czyli według Ciebie trener nie odpowiada ani za styl ani za charakter... to po co on jest? Wracając do tematu może jeszcze przypomnij sobie gdzie byliśmy przez ostanie dwa lata w Europie... drużyny z o wiele gorszym składem włączyły w LM( choćby Milan półfinał)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?