La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

9

Pamiętam jak przed przyjściem Gundogana mówiło się, że on już wszystko wygrał w City i idzie do nas na emeryturę i nie będzie zmotywowany, nie będzie się starał. A tu po El Clasico wywiad, który pokazuje, że jest wręcz przeciwnie i to on musi motywować innych. Heh.

2

@KamQiX wczoraj dobry mecz, jeden z lepszych jakie zagrał dla nas

2

@KamQiX człowiek od Pepa odejdzie, Pep z człowieka już nie

1

@KamQiX A kto ma młodych uczyć, właśnie dzadki. Nie ma drużyny, nie pamietam, która samymi dziećmi coś wygrała Na to by takie mecze jak wczoraj wygrywać potrzeba czasu. Mimo takich osłabień, nie było źle. A nawet lepiej niż myślałem ze będzie. Szkoda wyniku 1-1 byłoby spoko

0

@tbas właśnie dzieci zagraly dobrze, może poza Balde wiec do nich nie można miec pretensji

0

@KamQiX szkoda tylko ze wylazi do mediow brylowac, i teraz bedzie syf ze caly sklad ma wyje.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?