La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

0

Bardzo cieszy Gundogan, z meczu na mecz coraz lepszy, z Szachtarem podanie niczym Xavi i gol z Białymi, a także kolejny bardzo dobry mecz Fermina! Nie mogę się doczekać jak w pomocy będą dostępni - (de Jong,
Pedri, Gundogan, Gavi, Fermin oraz Romeu). Środek pola będzie wyglądał świetnie a i ławka bardzo solidna. Wracają i lecimy! Nie ma co spuszczać głowy. ;)

0

@Kamiloza91 ten Romeu tu nie pasuje, nie mówię tylko na podstawie ostatnich meczów a ogólnie. Nie dziwię się, że Xavi naciskał na Zubimendiego.

0

@Messibestplayerintheworld Oczywiście, źe nie pasuję. Wczoraj Xavi miał przerąbane mógł wpuścić Romeu lub jakiegoś młodego. Nie wiesz może czy w szkółce jest jakiś 15 na DP ;p. W ogóle szkoda, ze przepadł młody Busquets, chyba mało szansy dostał.

0

@Kamiloza91 właśnie za bardzo w szkółce się nie orientuję.. Jest tu pewien użytkownik który w tym siedzi. @ViscaBarca123

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?