La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

konto usunięte

1

Niesamowite jest to jak wielu z was tylko czeka by Lewandowskiemu dowalić. Nie chodzi mi o to co jest teraz bo wiadomo że jest słabo ale o te porównania z Harrym z bayernu. Poczekajmy na koniec sezonu, poczekajmy czy strzeli 5 goli w 9 minut i ile będzie miał ich na koniec sezonu. A potem zobaczymy jak długo utrzyma się na topie. Wystarczy kontuzja i pozamiatane i wtedy już nie będzie podniety. Także dajcie sobie spokój zazdrośnicy i czekajcie

1

@damiano996 Harry Kane jest na poziomie nieosiągalnym dla Robercika.Wpuść Roberta do Tottenhamu Kejna i chłop zamknię się w piwnicy.Factos.

1

@Encore Jak na razie to Kane może tylko pomarzyć o takiej karierze jak Lewandowski.

konto usunięte

0

@Encore hahahaha jak pisałem poczekajmy. A poza tym science fiction to tylko w fifie. Przecież fakt jest taki że lewy nie zagra w Anglii. Nie te lata więc równie dobrze mogę napisać że dałby radę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?