La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

3

Dziś temat Leo. Pewnie będzie z dwa dni pitolenia jak to on nie jest najlepszy w historii itd. Szkoda ze kur. La Bamba tak go nie doceniała w ostatnich latach jak u nas był.

2

@tbas Kto go nie doceniał? Była to raczej mniejszość. Dziwne by było gdyby się tutaj każdy z każdym zgadzał.

1

@tbas La Bamba go nie doceniała? Każdy pisał, że gdyby nie Messi to byśmy wiedzieli mistrzostwa np. z Valverde, jak świnia niebo. XD

4

@Zoker Przypomnieć wam czasy Koemana? Czasy wiecznego prdl jak to przez Leo zespołu nie mamy bo wszyscy na niego graja, a on ksiezniczka nie bierze udzialy w presingu, czasy porazki 8-2? Czasy wiecznego pisania o Amigosach? Jak to on tylko kasa, jak to kompletnie sie nie nadaje na kapitana. Tu tona ludzi była, a nie garstka. Czasy covid jak go jechano bo z pensji niby nie chcial zejsc, i mógłbym wymieniać godzinami.

1

@tbas tak, powyciągaj screeny

1

@tbas no to pokaż dowody na tę tonę ludzi. Nickami ich wymień i niech się odniosą albo ss jak mówi @Zoker

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?