- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 679 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 679 Culés
2
Ciekawy artykuł od weszło
"Tylko trzech na stu polskich piłkarzy, którzy po Euro 2016 wyjechali z Ekstraklasy, gra dziś regularnie w którejś z lig TOP5. 87 procent z tego grona albo już wróciło do Polski, albo przesiaduje na zagranicznych ławkach. To pokazuje skalę trudności budowania silnej reprezentacji, niezależnie od tego, kto akurat jest jej selekcjonerem."
https://weszlo.com/2023/10/29/stracone-pokolenie-dlaczego-tak-trudno-o-nowy-kregoslup-reprezentacji/
2
@Kidd Winni są zawsze trenerzy reprezentacji narodowej. Niestety ale jesteśmy tak ubodzy piłkarsko że aż szkoda o tym myśleć.
2
@Kidd Moim zdaniem problem jest zupełnie inny. Szkolenie młodzieży i stawianie na nią. To jest mega problem.
Zwróćcie uwagę, że szrot zza granicy jest lepszy od Naszych grajkow i to już pokazuje skale problemu. Bo jeśli Hiszpan kopiacy się po czole w 3 czy 4 lidze Hiszpańskiej u Nas jest gwiazda to coś jest mega nie tak. Mamy mnóstwo zdolnej młodzieży tylko nikt na nich nie stawia. Co za tym idzie młodzi się nie rozwijają a kluby zamiast postawić na nich szuka szybkiej alternatywy właśnie w tym zagranicznym szrocie. Przykład jednego z Polskich klubów chyba Raków. Jest obowiazek wstawiania młodego do składu. Raków tego warunku nie spełnił i wolał zapłacić karę niż postawić na młodego. Proste.
0
@Kidd Pan Michał Trela to chyba najciekawiej piszący o piłce polski dziennikarz. Na tematy bardziej okołopiłkarskie to Stec z Wyborczej (i żeby nie było oprócz Steca nie czytam Wyborczej)