La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

1

Plebiscyt ZP z roku na rok staje się coraz bardziej absurdalny przez idiotyczne decyzje France Football.

Decyzja o przyznawaniu nagrody za sezon, nie za rok, jest dla mnie skandalicznie głupia. Nie dlatego, że ciężko sobie to wyobrazić, ale dlatego że dotychczas cały plebiscyt był zorganizowany inaczej.
Dochodzimy do sytuacji, w której nagrodę "Złota Piłka 2023" (a nie 2022/2023) wygrywa gość, który w 2023 wypisał się z poważnej piłki, a o poważną stawkę zagrał z 3 mecze(i w dwóch się nie popisał). Wygrywa ją za osiągnięcia z 2022 roku, a nie jak wskazuje sama nagroda 2023

Wyobraźcie sobie, że nagrodę dla Najlepszego Sportowca Polski 2024 wygrywa Wilfredo Leon, po tym jak siatkarze odpadli w ćwierćfinale IO(bo we wrześniu poprzedniego roku był MVP Euro) .

Uważam, że Messi powinien wygrać ZP za 2022 rok, nie 2023. Zmiana zasad zrodzi dodatkowych chaos, za kilka lat nikt nie będzie wiedział jaki okres należy brać pod uwagę. Myślę, że gdyby nowe kryteria obowiązywały w poprzednich latach to Iniesta wygrałby 2 ZP(2009/10, 2011/12), a Ribery (2012/13). I pewnie zagłębiając się głębiej, można by znaleźć więcej takich przypadków...
A wszystko po to, by Złotą Piłkę mógł otrzymać Francuz...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?