- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
22
POTĘŻNE PROBLEMY w Marsylii.
Przed meczem Olympique Marsylia - Lyon, autokar piłkarzy i sztabu gości został obrzucany najpewniej kamieniami przez chuliganów gospodarzy.
Trener OL mocno ucierpiał, niemalże stracił oko.
Na wieść o tym fanatycy z Lyonu wchodząc na sektor gości dostali furii, prowokując kibiców gospodarzy...francuskimi flagami.
To dużo świadczy o tym, kto rządzi na trybunach w Marsylii, skoro fanatycy z Lyonu wiedzieli, że w***** ich flagi Francji.
Wyobrażacie sobie jak jakaś Legia przyjezdza np do Wrocławia i prowokuje kibiców Śląska flagami Polski? XD ta Francja to kabaret, jeden z gorszych krajów do życia
4
@Cotutajsiedzieje zwykli psychole tam są
12
@Cotutajsiedzieje to powinna być przestroga dla wszystkich zwolenników masowej imigracji. Nie tylko tej nielegalnej ale ogólnie masowej imigracji. Zmiana kulturowa kraju zawsze będzie się kończyć taką patologią, zwłaszcza jeśli sprowadzasz ludzi z wyraźnie gorszych cywilizacji z 3 świata. Niestety nikt sobie u nas nic z tego nie robi obecnie.
0
@Death_voice u nas nigdy nie będzie tak źle jak we Francji, ale myśle ze z roku na rok będzie coraz gorzej. (Chociaż jeśli faktycznie Tusk zacznie ich wprowadzać to za 4 lata wybory wygra prawica)
0
@Death_voice Ale wiesz że Francja jest byłym państwem kolonialnym i to odegrało główną rolę w zmianach struktur społeczeństwa? Spokojnie, choćby cię Kaczyński Tuskiem straszył przez następne 10 lat to w Polsce tak nie będzie
0
@BulaKG jestem pewien, że w języku polskim zdanie "NIKT sobie nic z tego nie robi" nie jest tożsame ze zdaniem "Tusk sobie nic z tego nie robi". Może w językach Tutsi i Hutu jest inaczej :)
@Cotutajsiedzieje aż tak źle na pewno nie, natomiast na przestrzeni kilkudziesięciu lat możemy mieć poważne z tym problemy. Chciałbym żeby którakolwiek partia chociaż spróbowała znaleźć alternatywne rozwiązanie dla starzejącego się społeczeństwa i niskiego poziomu dzietności, aniżeli pójście na łatwiznę i ściąganie taniej siły roboczej z 3 świata.
0
@Death_voice Cóż należy współczuć następnym pokoleniom.