La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

konto usunięte

6

Harry Kane wejście smoka w Bayernie. Tak jak pisałem po transferze, ze to idealny napastnik dla nich. Nawet lepszy niż Lewy. Kane strzela również bardzo dużo, ale i potrafi coś czego nie potrafi Robert - rozegrać piłkę. W lidze już 2 hat-tricki. Rekordu pewnie nie uda mu się pobić, bo zostały 23 kolejki i musiałby strzelać lekko ponad bramkę na mecz, ale fajnie jakby to się udało. Tak jak Bayernu nie lubię, to Hurricane jest spoko i lipa, ze taki grajek się marnował w Tottenhamie tyle lat.
Jak ktoś umniejsza bramki Kane ( @MesQueUnClub96) to niech sobie przypomni bramy Lewego w Bundeslidze - tak samo z plackami. Ciężko strzelać z samymi dobrymi jak słabych zespołów jest w każdej lidze więcej niż mocniejszych. I siłą rzeczy ci najwięksi zawodnicy maja najwiecej bramek ze słabszymi zespołami jak np Messi jakaś Granada czy Real Madryt.

konto usunięte

0

@DaPidejpi Mr. Kane - Mr. Farmer

konto usunięte

3

@DaPidejpi Lewy grając w Bayernie strzelił 25 bramek z Dortmundem. Wiele tych bramek to uderzenia wysokiego formaty. Szybko zapominamy ale Robert w Bundeslodze i w LM ma sumie 430 bramek. To jest kosmos. Zreszta 41 bramek w sezonie w lidze zdobył w wieku 33 lat. Kane jest jednak trochę młodszy

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 masz zerowe pojęcie o piłce

0

@DaPidejpi Umniejsza mu z bramkami, a Ty, że Lewandowski nie potrafi rozgrywać. Sam o tym mówił, Xavi też, u nas świetnie podawał do Balde czy De Jonga w tam tym sezonie czy udział w klepce w tym sezonie, najlepiej w Bayernie mu się grało z Müllerem, w reprezentacji asysta po dośrodkowaniu, ale nie, nie potrafi rozgrywać.

Ty również nie lepsze.

1

@Bagsik88 Może nie umie to za dużo powiedziane.

Na pewno jest w tym gorszy od Kane , który potrafi zagrać i prostopadła piłkę i długie podanie jak typowa 10.

0

@PatrykBarca Lewandowski wcale długiej piłki nie zagrał do De Jonga.

1

@Bagsik88 :) Tu nie chodzi o to czy zagrał czy nie zagrał. Jest w tym elemencie gorszy od Kane. I tyle

Są elementy w których mose buc lepszy. Jeśli chodzi o te wymienione wyżej. To jest bezdyskusyjnie gorszy i nie ma co opowiadać historii , że w 2020 zagrał fajne prostopadłe podanie do Mullera.

0

@PatrykBarca Bo tak pasuje do widzimisię?

1

@Bagsik88 xd A Griezmann raz kogoś kiwnął, jest w dryblingu lepszy od Messiego... Twoja logika.

0

@Bagsik88 Robert jest świetnym napastnikiem. Ale nie trzeba ku ani umniejszać ani go wychwalać. Jeżeli jest w czymś gorszy to można to stwierdzić.

W tym sezonie miał tyle możliwości aby świetnie otworzyć skrzydło a dał ciała. W rozegraniu poza poszczególnymi momentami był po prostu słaby.

A od Kane był zawsze słaby bo gdybys policzył ile prostopadłych piłek w tym sezonie ma Anglik , a ile Polak to byłaby przepaść. Tak samo jak porównasz gdy Robert grał w Bayernie a Kane w Totkach.

0

@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? Podałem przykłady sytuacji. Naucz się czytać.

@PatrykBarca Ok, prostopadłe piłki to nie rozgrywanie, ale tak Lewandowski ma słabe mecze w tym sezonie i wcześniej. Masz rację z tymi podaniami, ale z rozegraniem się nie zgodzę bo za dużo go oglądałem i wiem jak gra.

0

@AlexDark00 I tak właśnie było z Bayernem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?