La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

1

Ostatnie 10-15 minut wyglądało zacnie. Tak samo z Celtą( no tam lepiej ciut wyglądaliśmy ogólnie ). Czemu dopiero na koniec umieją ruszyć 4 litery?
W ogóle to bym sprawdził Araujo na 9 jak jest kim grać w środku obrony. Na główki ma sporą przewagę, przepchnie się i też zalutuje konkretnie. Kiedyś nawet podobno grał na 9 jako dzieciak.

0

@Fantastyczny Chłopiec Dla mnie to ostatnie 10-15 minut wyglądało podobnie jak reszta meczu tylko bramkę wcisnęliśmy i raz nam piłkę oddali na połowie boiska gdzie później miał sytuację Gavi.

konto usunięte

0

@Fantastyczny Chłopiec ostatnie 5 minut chyba ;)

2

@Fantastyczny Chłopiec Proste wytłumaczenie. Nie da się biegać przez 90 min. Siciedad przez 60 min dziś zabiegało Barce. Jak wszedł Pedri i doszło zmęczenie to kilka akcji przeprowadziliśmy. Sedzia też nie pomagał bo faule gwizdal raczej naszym a przewinienia na Lewym , Yamalu czy Felixie nie widział. Nie ma co wybrzydzać. Los nam oddał to, co zabrał z Realem...

0

@GeraltzKatalonii
W sensie, że zaczęło coś tam się dziać. Tak czy siak, wygląda to traaaagicznie ogólnie. Miejmy nadzieję, że z Pedrim i niedługo Fdj się środek ogarnie.
@Gandalf55
Nie wybrzydzam kompletnie, ciężki mecz i 3 punkty, jednak..
Jednak dzisiaj póki na koniec nie siadł/ nie atakował zbyt desperacko Sociedad-to my graliśmy straszną kupę. Parę akcji, po jakichś szybszych piłkach, ale się patrzyło na to katastrofalnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?