- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
176
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
4
Gundogan to jest game changer. Jak to dobrze, ze udało się go pozyskać i to za darmo. Minus jest taki, że ma już 33 lata, ale ten i następny sezon raczej na pewno pogra. Zajebiste ma te podania za obrońców. Idealnie podnosi piłkę. Sporo już takich zagrań miał w tym sezonie.
Szkoda, ze Ilkaya nie udało pozyskać się kilka dobrych lat temu.
Zawsze uwazalem, ze idealnym następca Xaviego byłby Kroos, bo Toni do Realu poszedł w 14/15 jak akurat Generał rozgrywał ostatni sezon, wiec idealnie by wchodził w buty Xaviego. Szkoda, ze to nie my go ściągnęliśmy. Później właśnie można byłoby ściągnąć Gundogana i byłby zajebisty duet pomocników. Wiem, ze to tylko gdybanie, ale śmiem twierdzić, ze z dwójka takich pomocników nie przytrafiłby się żaden z tych blamaży jak z Romą, Liverpoolem, z PSG 4:0, czy Bayernem.
0
@DaPidejpi Rakieta zastąpił Xaviego dobrze chociaż nigdy nie byłem i nie jestem fanem Chorwata a co do Gundogana to zawsze żałowałem że nie trafił do nas dużo wcześniej bo to klasa zawodnik
1
@FCBMati10 Rakitic był bardzo dobrym zawodnikiem, ale szybko przygasł. Kroos jednak jest pomocnikiem o klase lepszym. Idealny przegląd pola, czytanie gry, no według mnie to byłby idealny następca Xaviego.
Gundogan poszedł do City w 16/17, ale pierwszy sezon opuścił przez kontuzje, ale później, aż do końca pobytu u The Citizens nie miewał długich kontuzji tylko kilka takich małych. Wtedy tez zaczęła się dominacja MC na arenie krajowej i Gundogan był topką.
0
@DaPidejpi no problem Ilkaya to były te urazy, po których można było się zastanawiać czy wróci do gry, Rakitic był bardzo dobry tylko właśnie dość krótko, osobiście ostatnie jego dwa sezony u nas to działały mi na nerwy ze względu na jego ślamazarnosc. Kroos co prawda to tez wóz z węglem ale jednak jest to lepszy zawodnik i bardziej typ rozgrywającego niż Chorwat.
3
@FCBMati10 Gundogan miał na pewno w karierze dwie groźne i długie kontuzje;
1 zgniecenie kręgosłupa jakos w 13/14 przez co Mundial opuścił między innymi
2 więzadła w pierwszym sezonie w City 16/17
Po tym już normalnie śmigał opuszczając max kilka meczów, ale to rzadko. Pokazał, ze się odbudował i zrobił karierę na dobre :D
1
@DaPidejpi to przede wszystkim miałem na myśli więzadła, akurat świeżo po transferze do Anglii się połamał. Dobrze ze się ogarnął to możemy się nim cieszyć w Barcy ;)
1
@FCBMati10 tak jest. Szkoda, ze pewnie tak krótko, ale i tak mamy młodego Pedriego, Gaviego, de Jong tez w sile wieku. Młody Fermin. Może ktoś jeszcze dojdzie.
Szkoda, ze nie mieliśmy Kroosa razem z Gundo bo może byśmy mieli z jedna, może dwie LM od 2015 roku więcej…
1
@DaPidejpi to juz tylko gdybanie, może by tak było, może nie