- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 970 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 970 Culés
4
Oho. Zaczynamy zabawę medialną z Felixem? W 3 z 4 pierwszych meczy zrobił 5 goli drużynie, a ostatnie 8 meczy i tylko asysta. Ale tak - wina Xaviego.
4
@Rewolucja123 Portugalczycy mają lekki dołeczek formy ale to dlatego że grają wszystko a wydaje mi się że Xavi boi się ich posadzić przez charakter buntowników
4
@Emhyr Felix gra średnio 70 minut na mecz. Jest regularnie rotowany. Ma 837 minuty.
Z Cancelo mogę się zgodzić, bo gra 80minut na mecz średnio. Ma 973 minuty.
Komentarz usunięty
1
@Rewolucja123 Gra wszystko od pierwszej minuty może tak
3
@Emhyr Tak czy tak - Felix ławeczka. Cancelo przyda sie odpoczynek i zobaczymy jak z formą będzie.
1
@Rewolucja123 Tylko że kogo na lewą dasz i to jest właśnie ten problem. Na lato niech walczą o tego Savio z Girony albo Nico
1
@Emhyr Powrót do koncepcji z zeszłego sezonu. Pomocnik. Osobiście najbardziej podobała mi się Barca z Raphinhą i Dembele.
0
@Rewolucja123 Ale to gówno jest. Balde już jest rozczytany w lidze i nie działa i kolejnego pomocnika jak Gaviego tam będziesz marnować?
0
@Rewolucja123 jak Barca z Dembele i Raphinia? To się podobać mogło w pokazowym meczu z tymi Meksykami bo potem w lidze czy LM to była tragedia
0
@Emhyr Tam powinni grać Pedri i Gundo, a nie Gavi. Patrz w Realu Bellingham np. Balde nie tyle co został rozczytany, co on po prostu formą nie dojeżdża. On ma dużo sytuacji gdzie wszystko jest zależne od niego, a on podejmuje złe decyzje. Np. zamiast Podać, to drybluje, albo wybiera złą opcję mimo, że prosta - dużo lepsza w dodatku jest dostępna.
@Cvzx Póki Cały początek zeszłego sezonu był świetny, ale fakt im dalej w las, było gorzej. Siadło to po meczu z Bayernem, który mimo, że znakomity, to jednak. Potem było dobrze jeszcze z Elche, ale zaczął się regres w grze od Celty. Potem był Inter i przegrana, z Celtą zagralismy już inaczej, potem 3-3 z Interem i obaj byli razem i klasyk. Od tego momentu Xavi zaczął szukać innych opcji.
0
@Rewolucja123 Ja bym już do tego nie wracał. 3-5-2 wydaje mi się lepsze ewentualnie 4-2-3-1. Raphinha może nawet na wahadle śmigać
0
@Emhyr Ile ma grać zawodowy piłkarz? W Atletico nie grał na początku, u nas 3 pełne mecze na 12 spotkań, czas na mecz przeliczył @Rewolucja123 . No dramat po prostu tyle gry,
0
@Bagsik88 Czasami żeby zresetować swój umysł musisz zacząć na ławce. Jak wchodzisz w monotonię i nie masz bodźca to dzieje się tak jak się dzieje w ich przypadku czyli rozkojarzenie i dołek formy.
0
@Emhyr Oczywiście. A jak wytłumaczysz tych co grają więcej i lepiej niż Felix ostatnio?
0
@Bagsik88 Ty wiesz że każdy gracz jest inny? Gavi w tamtym roku też jak grał za dużo to zaczął grać coraz gorzej bo na 100% o nim myślisz.
0
@Emhyr A skąd Ty wiesz czego Felix potrzebuje?
0
@Bagsik88 XDDDD
0
@Emhyr Aha tak pasuje do narracji?
0
@Bagsik88 Nie po prostu wiem kim jesteś i z kim dyskutuję i wiem że nie ma sensu nawet wchodzić z takimi ludźmi jak ty w dyskusję bo i tak nie wiesz o czym mówisz. Klapki na oczach lewus najlepsza 9 XXI wieku i lecimy.
0
@Emhyr Coś jeszcze o mnie? Rozmawiamy o Felixie, nie Lewandowskim. Napisałeś głupotę (nie pierwszy raz) i nie udolnie ją bronisz.