- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
0
Mendy na sprzedaż, Fran to nie poziom Realu, Cama nie lubi grać na LO. W letnim pewnie pełną parą ruszą po Daviesa i dziewiątkę
0
@AFA90 transfer Daviesa max za 50 mln ma być
1
@AFA90 Mendy'ego sprzedać na pewno, a Fran jest jeszcze młody i może być z niego chociaż ktoś do rotacji- taki Vazquez po lewej stronie. Carlo ruszy po Daviesa na 100%.
0
@DonCarletto Do rotacji tak, ale nie widzę go w podstawie w meczu z topowymi rywalami
0
@VegetaPolska 8 miesięcy do okienka a ty już kwotę transferu znasz, dobre masz info
1
@AFA90 Z topowymi raczej nie. Bardziej, żeby odciążać z ogórkami.
1
@AFA90 Acunę niech sobie kupią, profilem i zachowaniem idealnie pasujący zawodnik
0
@MesQueUnClub96 Jak się sprawdzi, to będziesz jeszcze Kucharka przepraszał.
1
@HighestInTheRoom Ta 33 lata i przegrywa z Tagliafico w kadrze xD
0
@MesQueUnClub96 najlepsze niemieckie media o tym mówią .
0
@VegetaPolska To pokaż te źródła
0
@DonCarletto na PO też chyba muszą myśleć powoli o kimś klasowym. Ciekawe, czy mieli na uwadze Moline z Udine, który poszedl w lecie 2022 za 20 baniek do Atleti, a kwota nie duża
0
@Emhyr bild bodajże tak powiedział. Wystarczy tylko odwinąć posty nawet z meczykow bodajże
0
@AFA90 na po obserwowany jest James ale ja mam wątpliwości co do niego. Jest szklany
0
@VegetaPolska James będzie od uja kosztował, a do tego szklanka właśnie
0
@AFA90 Carvajal jest w formie, ma kontrakt do 2025 i dopiero 31 lat. Trzeba kupić chociaż kogoś do odciążania, bo Vazquezowi po sezonie kończy się umowa i liczę, że jej nie przedłużą xD.
0
@VegetaPolska Bild i najlepsze źródło. Jakby Plettigoal tak powiedział to bym ci uwierzył