La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

0

Czterech chłopaków poszło sobie do baru i od razu wyj**ali ich ze zgrupowania. Niepotrzebnie osłabianie kadry U-17 przed mistrzostwami świata. Ciekawe, co robią rozrywkowi Brazylijczycy w czasie wolnym na zgrupowaniach. Czytają książki czy idą się zabawić? W Brazylii pewnie mają w D, co piłkarz robi w czasie wolnym, byle potrafił kopać bal! U nas zawsze muszą zgrywać świętoszków... Ciekawe tylko czemu na co drugiej ulicy monopolowy? Na pewno nie skuli tych czterech. W ostatnim meczu reprezentacji Filip Rózga, jeden z tej czwórki, strzelił bramę. Jak to mówił ŚP Paweł Zarzeczny: „KOWALCZYK Z DYSKOTEKI lepszy od większości piłkarzy”. Gdyby na pierwszej kadrze zorganizowali bibę i wśród bawiących się byłby Lewy. Też wyrzuciliby z kadry? xD

1

@John_Doe nie wiem co tam się działo ale trochę racji masz. U nas brakuje luzu i to nie tylko w piłce. Meksyk w 2018 po tym jak mieli skandal obyczajowy po tym jak zamówili autobus prostytutek na zgrupowanie to ograli niemcow I wyszli z grupy

4

@John_Doe Bardzo dobrze zrobili, chlać sobie mogą w weekend z kolegami a nie na zgrupowaniu

0

@Faro Zrobić "suszarkę" i usadzić na ławce w następnym meczu, ale od razu wyrzucać... Dla mnie przesadzona reakcja i głupia, chociażby z tego powodu, że w Polsce, jeśli chodzi o kopaną, nie ma za bardzo z czego wybierać.

3

@John_Doe Będą robić za przykład, nie mają jeszcze 18 i już siano we łbie, myślisz że z kogoś takiego bedzie sportowiec na wysokim poziomie?

3

@John_Doe @Katalończyk 99 ale Wy wiecie co znaczy skrót u-17, prawda? Pierwsza kadra to co innego, bo to dorosłe chłopy. Ci mają po 17 lat. Przymknięcie oka na ten wybryk, to byłaby totalna hańba. Skoro wpadli, to muszą ponieść tego konsekwencje i nie ma w tej sytuacji żadnego pola manewru.

0

@FrankliN7 Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który przed 18tką nie napił się alkoholu.

0

@John_Doe ale tu nie o to chodzi, żeby potępiać ich, bo się napili. Po prostu skoro zrobili coś tak idiotycznego na zgrupowaniu kadry u17 i pech chciał, że dali się złapać, to muszą ponieść tego konsekwencje i nie ma innej opcji niż usunąć ich z tego zgrupowania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?