La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1172 Culés

3

W tym sezonie juz na półmetku fazy grupowej jesteśmy niemal pewni wyjscia z grupy, fajnie.

A teraz wyobraźmy sobie grupe jak przed rokiem - z Bayernem i Interem. Jak widzielibyscie nasz awans? Czy w ciągu tego roku zrobiliśmy jakikolwiek krok do przodu? Ba, na jesieni w zeszłym sezonie nawet graliśmy lepiej niz teraz. Bayern również mocniejszy, Inter nadal mocny.
Obawiam sie, ze scenariusz moglby sie powtórzyć szczególnie, ze znowu dopadla nas masa kontuzji.
Nawet z Porto sie strasznie męczyliśmy i wygraliśmy dosyć szczesliwie(nie az tak jak ostatnio z RSSS, ale jednak).
Stoimy w miejsciu, nie ma tu żadnego postępu, a przecież jest Cancelo, jest Felix...Kogo jeszcze potrzebuje Xavi? Nie twierdzę, ze mamy kadre top3 w Europie, ale obawiam sie, ze w 1/8 trafi nam się jakiś "sredniak" i już będą ciężary

3

@LukaszFan mając w tym toku Bayern i Inter to sytuacja by była identyczna jak rok temu XD imho LM w tym roku kończymy na 1/8 i tyle z tego będzie, Xavi totalnie nie ogarnia europejskiego poziomu, a jak widać ma i problem z krajowym

0

@LukaszFan po dupie od Bayernu i Interu i nie wychodzimy z żadnej grupy .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?