La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

3

No i bardzo dobrze;p


@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @macio_944 @Comentateiro

0

@tomek8756 tymczasem morawiecki i duda nadadzą mu obywatelstwo hehe

konto usunięte

1

@tomek8756 A miałem się wybrać na koncert. Szkoda.

Podobno to satyra była. Taa.


1

@tristan87 "Satyra" na wysokim poziomie... artysta...

1

@tristan87 ''zawiodłem moich słuchaczy, którzy kupili bilety''
Czyli głównie ukry przebywające w Polsce xD

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Ale Ukry go nie lubią.

2

@tomek8756 Wspaniale. Niech spada walczyć za meteczkę rasiję jak tak bardzo ją lubi.
@HighestInTheRoom Z tym, że Ukraińcy też nie za bardzo go lubią zdaje się :P

1

@HighestInTheRoom Ponoć nawet Ukraińcy go nie lubią;p

1

@HighestInTheRoom Kolega @tristan87 dobrze pisze
Sam wczoraj udostępniłem ten wpis



2

@Kgorecki2500 Prawda:p
Sam udostępniłem wczoraj te wpisy powyżej;p

konto usunięte

0

@tomek8756 Zastanawiające, kto kupił bilety na jego/ich występy.

0

@tristan87 Niby o gustach się nie dyskutuje, ale ze taki "artysta" ma fanów w Polsce, to trochę dziwi

konto usunięte

1

@tomek8756 Co robisz w weekend?
Idę na koncert Poshlaya Molly.
Kogo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?