La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1139 Culés

0

Trochę to wygląda tak jakby w przerwie meczu z Realem się pokłócili i ten konflikt trwa do dzisiaj :D

Odnoszę wrażenie, że naprawdę w środku drużyny może być coś nie tak, bo nieporównywalnie mniej jest tej jedności co choćby i sezon temu - brak skoordynowanego ataku, pressingu (choć na początku działało to naprawdę dobrze), machanie łapami przez niektórych, pretensje, czy odwracanie wzroku gdy jakiś zawodnik coś mówi do drugiego (np. Felix do Balde, a Balde wyrąbane i idzie w innym kierunku). Może durna teoria spiskowa... a może coś jest jednak na rzeczy.

0

@macio_944 Pressing nie działa względem zeszłego sezonu, jest bardzo dziurawy, ale schematów rozegrania w ataku nigdy za wiele nie mieliśmy. Dlatego pewne, bardzo zamknięte drużyny są dla nas od początku kadencji Xaviego prawie nie do sforsowania(Getafe, Rayo itp). Bazujemy w fazie ataku głównie na talencie i kreatywności zawodników, których posiadamy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?