- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
12
Barcelona nie potrafi, a raczej nie chce grać kontry. Już pomijając brak szybkich skrzydłowych, którzy się przydają w tego typu sytuacjach, to po prostu piłkarze nie kwapią się żeby pominąć środkową część boiska i rzucić jakąś dłuższą piłę, nawet na Robercika.
Szachtar, który wygrywał, odważył się zaatakować kilkoma zawodnikami, mieli przewagę w polu karnym Barcelony, a jednak udało się chyba Araujo odebrać piłkę. I co robimy dalej? Czekamy aż przeciwnicy spokojnie odbudują swoje ustawienie, a tymczasem Barcelona klepie sobie w swoim polu karnym.
0
@Zoker A kim chcesz kontrować? Yamalem, który nie ma przyspieszenia i szybkości jeszcze wyrobionej? Czy może 35 latkiem? Albo powolnym Felixem. Jedyny szybki atakujący, to Raphinha na ten moment.
5
@Zoker Jak oni mają kłopot z rozegraniem autu który w 90% przypadków kończy się stratą po czekaniu z 15 sekund na jego wykonanie a ty kontry od nich oczekujesz
1
@Rewolucja123 Żeby grać kontrę nie są potrzebni mega szybcy zawodnicy. Wystarczy, że ktokolwiek ruszy, pociągnie z piłką kilkanaście metrów. Nie mówię żeby grać cały czas tak, ale w ciągu 90 minut nie zrobić ani jednej kontry, to jest po prostu wstyd.
@Emhyr Kontratak to w sumie obok ataku pozycyjnego podstawowy styl gry w piłkę nożną.
0
@Rewolucja123 kontrę przede wszystkim rozgrywa się szybkimi podaniami, nie trzeba mieć Bolta
0
@Zoker Ostatnie kontraataki to za Valverde były jak było kim to robić. Teraz jedynym szybkim zawodnikiem jest Balde