- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
0
Może i jestem dziwny, ale mnie te porażki lub gra wielkiego syfu coraz bardziej bawi. Stoimy w miejscu i to się nie zmieni. Po co psuć 5sobie nerwy? Praktycznie zero nadziejii w ten projekt. Po co łudzić się i oszukiwać jak dziecko?
Ja nie nam praktycznie żadnych oczekiwań do tego się sezonu.. Wyjść z grupy i młodzi niech zbierają doświadczenie, patrząc na to wszystko w jakim jesteśmy miejscu to mi wystarczy , a resztę po prostu pieprzyć! Jeśli wygramy z Belgami i nawet awansujemy z 2 i na tym skończą się nasze sukcesy (0 w gablocie), to finansowo wyjdziemy na tym lepiej niż tok temu. No chyba , że się mylę i lepiej się wychodzi na mistrzostwie i Lidze Europy?
Dla mnie. to jasne nie pooglądamy ładnej gry, no może raz na trzy mecze. Ja tam wolę się skupić jak młodzi grają i się budują. Sama gra Fermina mi się podoba czy podziwianie przyszłego kapitana! Tak wiem brzmi to bardzo minimalistycznie, ale jestem na to przygotowany.
Sezon bez trofeów (i oby wyjście z grupy LM) moim zdaniem Barcelonie wyjdzie na dobre, choć wiadomo brzmi to smutno i chu**. Ale lepiej nic nie wygrać i pożegnać się z Xavim niż coś wygrać na siłę i dalej pudrować trupa.
Czas dostać w tym sezonie porządnie po mordzie! Podnieś się i pójść inną drogą. Może się mylę, ale jeśli nic nie wygramy, to nie wierzę, że Laporta zostawi Xaviego. A jak go zostawi to dalej będę czekać i przyszły sezon będę traktował jak ten. Ja mam tak samo czas jak potencjał naszej Barcy. Czekam sobie na spokojnie, choć wiadomo podczas meczu zawsze są i będą nerwy. Sezon będę traktował na poważnie jak przyjdzie doświadczony trener. Właśnie tego potrzebuję ten potencjał Barcy, nic więcej nie potrzeba. Brakuje nam solidnej, uporządkowanej z pomysłem! taktyki. Przecież dziś i wie razy nie było żadnego pomysłu, ciągle podawanie do tyłu. Skandal ku**! Cruyff gdyby to widział, to paczka papierosów by mu nie wystarczyła.
Visca el Barca!