La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

konto usunięte

2

Robert Lewandowski skończył się na dobre? Tak czy nie? Opinie

Ten rok w jego wykonaniu jest bardzo słaby. Jego forma od dawna to nawet problemy w przyjęciu prostych piłek. Nie napawa to do optymizmu. Moim zdaniem będzie już tylko gorzej i po sezonie out z Barcy, bo nawet na rezerwowego będzie ciężko.

2

@DaPidejpi moim zdaniem też to będzie już zjazd do bazy. Szczególnie w Barcelonie nie dźwignie tego pilkarsko

konto usunięte

4

@Katalończyk 99 jak przez większość pobytu tutaj jest bez formy niż w formie, to już serio nie da rady. Gosc zreszta ma już skończone 35 lat. Zawodnicy w tym wieku progresu już nie zaliczają. Barca go przerosła po prostu. Nie ma co się dziwić - urodził się w szarej Polsce, wiec miał ciężko na starcie.

0

@DaPidejpi
Moim zdaniem jest pod formą. Wróci i będzie strzelał, nie będzie walił jak w Bayernie ale staty z poprzedniego sezonu są w zasięgu. Robert strzelił 30 goli i 1 to był karny. Taki zawodnik przyda nam sie na ten i następny sezon, gdy przyjdzie Roque. Robert może mu wiele pokazać. Zniżka formy zniżką, ale w odnajdywaniu się w Polu karnym nie ma od niego lepszych. To nie przypadek, że typ strzelił ponad 80 goli dla repki jest 3 strzelcem w historii LM z lepszym Ratio od Ronaldo a do tego z aktywnych piłkarzy więcej goli mają od niego tylko Ronaldo i Messi.

konto usunięte

1

@mientusek1407 No ta ale taki CR, którego przywołałes tez od dawna już cienko i forma max właśnie na ligę arabska

1

@DaPidejpi Kto to przewidział xd Juz na samym początku pisałem, że 50 mln za 34 latka z rocznym kontraktem to pieniądze wywalone przez okno. Wliczając do tego pensję, która dodatkowo rośnie mamy wtopę jak się patrzy xd. A mógł zostać darmowy Auba, który i lepiej wyglądał na boisku i z nim drużyna wyglądała lepiej ogólnie.

0

@DaPidejpi Ja tu przywołałem statystki kariery. Mimo wszystko widać, gdzie jest United be zniego. Moim zdaniem jakby był tańszy to taki support z ławki to jest złoto. Moim zdaniem potrzebny nam jest na 1,5 sezonu. Jak będzie Roque to taki nastolatek na bank nie bedzie ciągle w formie bo wahania w takim wieku to norma, a taki Robert jako support to super opcja. Tak jak mówiłem jego obecność w przypadku przyjścia brazylijczyka może tylko pomóc nie zaszkodzić, o czym wspominał sam Roque który mówił, że chce sie od niego uczyć.

konto usunięte

1

@mientusek1407 MU bez niego wypadło lepiej niż z nim. Przed nim tez było lepiej

0

@DaPidejpi
I teraz 2 sezon nie maja żadnego napastnika - bo hojlund to żaden napastnik :D. Przydałby sie im taki Crisu nawet, żeby wesprzeć tego kasztana

konto usunięte

1

@mientusek1407 to tylko pokazuje jak ten klub jest zniszczony od dawna. CR był to była gra na niego i zespół cierpiał przez co były jeszcze gorsze wyniki. Co im z tych jego 20 bramek

0

@DaPidejpi gość nie potrafi przyjąć prostej piłki, zbyt często to się zdarza więc nawet takie coś mówi o jego formie

0

@DaPidejpi Tak. Patrząc na niego mam vibe oglądania czeladnika z madery w jego ostatnich podrygach w Manchesterze. Zero pożytku na boisku, ciągła frustracja i bezradność. Może będzie trochę lepiej, ale ciągle nie wystarczająco na Barcelonę, jeśli chcemy rywalizować z najlepszymi.

0

@AlexDark00 I dlatego z Aubameyang odpali w LE z średniakiem z Niemiec i byli drudzy w lidze. Ja tam wolę jak Barcelona wygrywa.

0

@Bagsik88 Wygranie ligi było w tamtym sezonie niemożliwe, bo jak Auba przychodził to byliśmy daleko za realem już. W LE potknięcie, co nie zmienia faktu, że Lewandowski nie wniósł nic, bo z nim w składzie odpadliśmy i z LM i z LE.

0

@AlexDark00 Czyli liga przegrana, a SPH?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?