- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1593 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1593 Culés
16
OFICJALNIE: Lautaro Martínez został wybrany Piłkarzem Miesiąca Serie A.
Należało mu się, po prostu DZIK! ;-)
@Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @mekston @Barcanajlepszyteam @Tollusiek
0
@Lionel_Messi10 Tera to "DZIK", a na mundialu go hejtowaliście ;)
1
@HighestInTheRoom na mundialu grał jak Gówniak totalny.
Wręcz przeszkadzal i utrudniał
1
@HighestInTheRoom Bo tera to DZIK, a wtedy nie był ;).
3
@HighestInTheRoom @Rust_Cohle On ma dwie wersje, w klubie zawsze jest dzikiem a w Repce coś słabo, w najbliższych meczach liczę na jego przełamanie, może wtedy zejdzie z niego ciśnienie. ;-)
Edit. Na mundialu to nie był hejt, tylko słuszna krytyka jak już.
0
@Lionel_Messi10 w najbliższych meczach, to was Nunez z Urugwajem wyjaśni
0
@Rust_Cohle Zobaczymy ;-) nie piszę że Urugwaj jest słaby, bo po mundialu to inna drużyna, która może namieszać w tym meczu.
1
@Lionel_Messi10 Wiem, wiem, droczę się tylko :p
Sam chciałem go kiedy były poszukiwania następcy Suareza, ale niestety nie pykło.
1
@HighestInTheRoom Czaje, tak myślałem z resztą ;D no właśnie lipa że nie przyszedł do nas Lautaro, w sumie teraz ma idealny wiek jako napastnik, by się nam mega przydał, ale chociaż może uda się Juliana wyciągnąć bo ma klauzule 50mln podobno w City. ;-)
2
@HighestInTheRoom Niestety sporo osób go hejtowało, a ja nie raz brałem go pod obronę. Gdzieś znalazłbym nawet post, ale od uja szukania
2
@Lionel_Messi10 na Copa America 2021 czy Finalissima bylo ok. Wlasciwie to dopiero mundial mu nie wyszedł, bo wczesniej robił swoje.
0
@mekston Zgadza się, cos po prostu sie zacięło:-(
Ten mecz z Arabami co gol powinien byc uznany to jakis spalony kurla byl co go nie bylo :-(