- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Ktoś pomoże mi wycenić laptopa? Nigdy nie sprzedawałem takiego sprzętu... A że moja druga połówka dostała dofinansowanie na laptopa, to myślę sprzedać obecnego, dołożyć jeszcze i kupić coś typowego do gier.
Mój obecny HP Omen GTX1050, procesor I5 7300HQ, dysk 1TB+ 250 SSD, głośniki Bang&Olufsen, stan wizualny bardzo dobry, mam do niego pudełko wraz z fakturą zakupu, bateria jest padnięta, padła miesiąc po gwarancji, nie kupowałem nowej bo i tak zawsze korzystam z zasilacza.
0
@AduŚ07
Mogę dać Ci za niego 3 stówki + 0.7 luksusowej i jestem dzisiaj po niego
1
@Rust_Cohle Bo właściwie jakoś dużo więcej nie jest wart :D
0
@AduŚ07, wyślij na PW zdjęcia z ofertą ceny jeśli się zorientujesz ile chcesz
5
@Deviler dobrze Deviler, nakręcaj go i będziemy mieć na czym grać w robloxa jak do was na zakład podjadę
4
@Rust_Cohle Eee to mnie nie satysfakcjonuje, 2 stówki + pół litra i dziś Ci go przywiozę?
3
@AduŚ07
W takim razie odpuszczam, szukaj fraj*ra gdzie indziej