La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 598 Culés

0

Nie lubię ani Bayernu przez jego działaczy, ani Borussii tym bardziej. Niemniej jednak Borussia jest dla mnie od lat klubem, który- patrząc na ich potencjał, a siłę ligi niemieckiej- powinien co sezon mieć 5-10 punktów w tabeli więcej niż miewa. Z różnych względów im się nie to nie udawało, nie wnikam, nie wiem dlaczego. Śmieje się z nich co rok z tego powodu że wiecznie czegoś brakuje, a na tle ligi niemieckiej nieraz im mało do majstra brakowało. Więc się z nich śmieję, ale śmiałbym się po stokroć, gdyby po wieloletnich bojach z Bayernem i byciu wiecznie drugim, drużyna z eksplozją formy (czytaj Leverkusen) pokazała że się da, choć będzie bardzo ciężko i sam w to nie wierzę. Jednak najbardziej ta MŁODA ekipa Alonso zamknęła by mordy w momencie gdyby wszystkie bajki o "braku doświadczenia" wybała żółtkom do kosza... Jeśli nawet jako wicelider pobiją ich wyniki punktowe z ostatnich lat (a na to się chyba zanosi) wtedy też to udowodnią.

0

@jakub1906 A nie zauważyłeś, że Bayern i Borussia to drużyny o zupełnie innej polityce zarządzania? Bayern to drużyna, która chce mieć jak najlepszych zawodników, a Borussia to akademia, która rozwija młodych, a następnie sprzedaje za duże pieniądze do topowych klubów.

0

@MesQueUnClub_87 zauważyłem, to wiadome. Co nie zmienia faktu że nikt mistrza z własnej chęci raczej nie oddaje, bo trza młodych rozwijać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?