- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
1
Żeby życie miało smaczek raz tapin raz karniaczek.
1
@MesQueUnClub96 celnie o Lewandowskim
4
@MesQueUnClub96 Prawda lewus ładnego karniaczka dostał dzisiaj
0
@MesQueUnClub96 Definicja Lewego.
0
@mekston Ta główka to był tapin dzisiaj, ajajaj @Emhyr
0
@MesQueUnClub96 ja to z Ciebie mam beke Dodi ;)
0
@mekston Jednak potrafisz coś z sensem napisać od czasu do czasu :O
0
@MesQueUnClub96 Karniaczek był? Był
0
@MesQueUnClub96 No ostatnio według Ciebie strzał Haalanda z 17 metrra to był tapin więc to Lewego tym bardziej..
0
@AlexDark00 szkoda ze Ty nie ;)
0
@mekston Uważaj sobie jak chcesz. Ja wiem, że mam rację.
0
@AlexDark00 w temacie Lewego bdzurny totalne wypisywales, wielokrotnie nie wykazywales sie też podstawowa wiedza w tym zakresie.
To też albo pokazuje Twoja wiedze o piłce albo własnie mowienie wszystkiego byleby umniejszyć Lewemu.
0
@mekston Napisałem, uważaj sobie jak chcesz. Możesz pisać, że nie jesteś Fanboyom Lewego, a jednak masz syndrom atakowanej twierdzy w jego przypadku.
0
@AlexDark00 ogarnij podstawowa merytoryke, nawet z tym Griezmannem totalnie sie wyglupiłeś.
0
@mekston Griezmann błyszczy jeśli obok ma silną 9tkę. Na pewno nie jest napastnikiem. Gra bardziej jako podwieszony napastnik/ŚPO
0
@AlexDark00 Nie jest 9 ale jest napastnikiem - zawodnikiem formacji napadu a nie pomocy.
Grywa obok drugiego napadziora - czy to Moraty, czy Correi czy Depaya ale gra w napadzie.
0
@mekston Bardziej pomiędzy napastnikiem, a pomocnikami. Nie odpowiada za gole, tylko kreację głównie.
1
@AlexDark00 można bardziej, ale nie można mówić pomocnik, bo jego zadania są ofensywne w Atleti i czy powiesz, że napastnik czy drugi najwyżej wysunięty za 9 to nie zmienia, że to nie jest pomocnik. Plus fakt, że nie jest 9, to właśnie w asystach ma łatwiej bo piłka częściej przez niego przechodzi. Dlatego umniejszenie, że w kanadyjce Lewy jest tylko 1 pkt za najlepszym zawodnikiem i zasugerowanie, że Griezmann gra jako pomocnik to jest właśnie to o czym mówię. Albo nie wiesz albo specjalna próba umniejszenia i totalnie chybiona.
0
@mekston Tak czy inaczej Griezmann gra niżej i ma chociażby ciężej o bramki. Asysty już bardziej, ale to 9tka jest najbliżej bramki i ma najłatwiej. Poza tym znając charakter Antoine to pracuje on również w defensywie.
1
@AlexDark00 no o bramki ma ciężej, ale o asysty ma łatwiej - i to są jego zadania - asysty, ale też dokładanie bramek. Przegranie o 1 pkt w kanadyjce z Griezem to nie wstyd, szczególnie, że zrobił kawał wyniku w asystach.
To raczej też trzeba docenić Lewego, że swoje wniósł do zespołu i był ważny dla zdobycia tytułu.