La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

2

Kolejny klasyk Legii Warszawa z Lechem Poznań na remis.Tym razem 0:0,te klasyki od lat są po prostu żenadą.Tego nie dało się oglądać! Drużyny oddały wspólnie...11 strzałów w meczu.Przepraszam że komuś polecałem ten mecz do oglądania. @HighestInTheRoom Ze stadionu to musiało wyglądać równie paskudnie.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Lech przyjechał i w końcu wybrał się na stadion najbardziej napinający się kibic legiuni na la rambli? ;)

0

@EkspertzOrlikq Podobno na mecz pojechał..niemniej wielkich piłkarskich emocji to tam nie uświadczył.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 mecz tragedia. Chociaż na Polskie stadiony to chyba się tylko dla atmosfery na trybunach chodzi bo na boisku to przeważnie jest masakra.

1

@EkspertzOrlikq Atmosfera była bardzo dobra..stadion był w komplecie.29 tysięcy przybyło...ale na murawie to była taka kopanina faulowa bez jakiegoś pomysłu i większej chęci na zwycięstwo.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 a pytanie mam. Bo pod koniec 1 połowy Legia strzeliła bramkę co tam się stało, że jednak nieuznana? Bo akurat wychodziłem z domu i byłem przekonany, że Lech 1 0 na trąbę dostaje a później patrzę na flashu i 0 0

1

@EkspertzOrlikq Na spalonym został złapany Artur Jędrzejczyk.

1

@FcPortoFan1999 No niestety, spotkanie nie stało na najwyższym poziomie, z trybun było czuć duże napięcie ze strony kibiców, a na murawie ten mecz wyglądał bardziej jak mecz walki niż hit kolejki :v
Z mojej perspektywy, szkoda nieuznanej bramki Muciego, no i sędziowanie Lasyka na kompromitującym poziomie, gdzie Lech za oczywiste faule na żółte kartki nie dostawał praktycznie nic (szczególnie Karlstorm) xD

Niewątpliwie najlepszym momentem meczu był ten pokaz świetlny, który robił wrażenie i odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego oraz Sen o Warszawie, który już dawno nie był tak głośny :)

1

@HighestInTheRoom Te klasyki ostatnio są właśnie takimi szarpaninami gdzie można śmiało stawiać na remisy..ten klasyk z kwietnia 2023 między tymi drużynami to inna definicja piłki nożnej.Trybuny i kibice top,mecz flop.

0

@FcPortoFan1999 Łagodnie mówiąc, piłkarze obu drużyn nie stworzyli widowiska.
Jeszcze nie widziałem tej powtórki spalonego, ale jeśli Jędza faktycznie spalił to remis jest najsprawiedliwszym wynikiem.

1

@HighestInTheRoom Spalił spalił,było widać.W meczu było więcej faulowania się w środku pola niż gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?