La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 673 Culés

2

Wszyscy zdziwieni zachowaniem Lewego xD
A bo to już było pierwszy raz?
W Bayernie, w kadrze czy wcześniej w Barcelonie już takie akcje miał.
Fatiego opieprzał że mu piłeczkę zdjął bo go nie widział w tłoku w polu karnym:D
A później robił to samo.
W Niemczech w wywiadach krytykował kolegów i domagał się publicznie transferów co jest śmieszne.
W reprezentacji notoryczne machanie łapami i wielkie pretensje do wszystkich.
Po porażkach w LM w Barcelonie nie krytykował siebie tylko wskazywał że zespół jest młody i niedoświadczony
Taka jest prawda że chłop ma wywalone ego prawie jak CR7.
Dzisiaj bardzo się przyczynił do 3 pkt ale też grał przez większość meczu ogromną kupę,nadal nie umie przyjmować prostych piłek. Wyszła mu jedna główka i wykorzystał karnego.


2

@Roobo Fati to akurat debil, który psuł nam akcje swoją samolubnością. Dobrze go gasił, bo młodemu Hiszpanowi trochę się pomyliło kim jest przez 10 na koszulce. Z większością graczy Lewy ma dobre relacje co widać na treningach jak i poza nimi.
Wyszła mu jedna główka i strzelił karnego, pełna zgoda. Zrobił to co od 9 oczekujemy.

1

@Roobo W wywiadach domagał sie publicznych transferów? Co w tym złego? Był wtedy najważniejszym graczem obok Neuer i Mullera, więc mial prawo o tym głośno powiedzieć, a wzmocnien Bayern potrzebowal i jak widać pojawily sie transfery i sezon 19/20 Bayern zgarnął wszystko.

0

@takisobiektos Nie miał prawa tego robić. Jak już coś to na osobności z zarządem.
Nic dziwnego że go w szatni w Bayernie nie lubili jak takie rzeczy wyprawiał.


0

@hayek Oczekujemy tylko to od Lewego a później dziwimy że naszej gry nie da się oglądać i Xaviego wywalamy po wygranym meczu.

konto usunięte

1

@Roobo Jak ma nie mieć wywalonego ego, skoro polskie media rozłożyły nad nim parasol ochronny?

0

@Bobert_Kubicki polskie media zrobiły z niego Boga

0

@Roobo Tak, to wina Roberta, że nie jesteśmy w stanie stowrzyć żadnej okazji wyłączając jedną wrzutkę i przypadkowego karnego. Może w końcu któryś z naszych pomiccników zaczął robić liczny?

konto usunięte

0

@Roobo I jeszcze jedno - czy ktoś pamięta kulisy transferu Roberta do Barcelony? Zaczęło się od tego, że mając jeszcze rok kontraktu z Bayernem podczas wywiadu przed meczem reprezentacyjnym powiedział wprost, że nie zamierza już tam grać. Według mnie to wymuszanie transferu, co piłkarzom o wielkiej klasie nie wypada robić.

0

@Roobo Może informowali zarząd, a oni nic z tym nie zrobili? W Bayernie to mało co lubią. Zwłaszcz jak ktos im sie stawia. A Bayern wtedy robil fatalne transfery. @Bobert_Kubicki Straszne jakos nikt w Bayernie mu problemów nie robił, mógł rownie dobrze odejsc za free.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?