La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

7

Dajcie spokój już z tą aferą.


3

@urbipl Mnie to tylko bawi, ile osób tutaj dało się wciągnąć w tą pseudo-aferkę XD. Wszystko, żeby tylko nie pisać o jego dobrym występie.

6

@kanver_ No co? Syndrom typowego Polaka. Komuś wyszło? Trzeba go walić za wszystko, nawet najmniejszą głupotę. Strzeli dwie bramki? No jedna bramka to farfocel, a druga z karniaka, oprócz tego tragiczny występ xD
Tak Robert ma słabszy okres, ale nadal to nasz najlepszy strzelec z 7 bramkami, gdzie 2 z karniaka, drugi w tej kategorii ma 4, więc o czym my mówimy...
Tak się podniecacie tym Roque, a on ma znacznie gorsze statny niż 37 letni Suarez, który odchodząc z Europy był w gorszej dyspozycji niż Lewy.
Trzeba się przyzwyczaić, że za jakiś czas kilka osób rozkręci tu dramę, że Robert wchodząc do sklepu z bezglutenowym żarciem nie powiedział "Hola! Que tal?" xD

1

@urbipl
I po co wstawiasz bzdury?
Tutaj Lewy przybija Yamalowi po golu na 1:1, a sytuacja z nieprzybiciem "piątki" miała miejsce w 72 minucie.
Jak już tak na siłę chcecie go bronić, to się chociaż postarajcie.

1

@norbi77 Bzdury to Ty piszesz jest napisane że po drugiej bramce ze sobą rozmawiali , rozumiem że każdy widzi co chcę.

0

@urbipl I co w związku z tym?
Zachował się nie pierwszy raz jak cep i tyle w temacie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?